Pupillencompetitie update totaalscore a pupillen

Geschreven door: woc op Zaterdag 18 Juni 2011, 8782 keer bekeken

De totaalstanden bij de a pupillen moeten zelf opgeteld worden. Van de a1e en de a2e jaars worden de 4 beste prestaties opgeteld. --> dit is inmiddels gedaan, totaal scores A pupillen zijn nu ook in het overzicht opgenomen.
Voor degenen die de punten per onderdeel willen zien: DOWNLOAD HIER HET COMPLETE PDF BESTAND

Uitslagen Pupillencompetitie

18-06-2011

 

Jongens pupillen C

 

pl

Naam vereniging geb 600m Verspringen Balwerpen ptn
1 Brend Baak Flevodelta 2003 2.14.6 3.31 25.83 1154 ptn
2 Quint de Boer Athlos 2003 2.18.2 2.95 24.88 1039 ptn
3 Soufian Tamrouti Isala 96 2004 2.23.1 2.66 13.03 769 ptn
4 Kyano Visser Flevodelta 2003 2.33.1 2.95 13.84 767 ptn
5 Ike Edelman Athlos 2003 2.34.5 2.73 13.33 705 ptn
6 David ten Have Athlos 2003 2.38.4 2.61 14.54 675 ptn
7 Bruce Boon Flevodelta 2005 2.41.8 2.46 17.14 666 ptn
8 Raphael Hieronymus Isala 96 2003 2.34.9 2.55 12.81 657 ptn
9 Thijmen Middelkamp Athlos 2004 2.43.5 2.83 12.64 656 ptn
10 Senna Beuckens avNOP 2004 2.42.5 2.41 16.42 641 ptn
11 Olivier de Weerd Flevodelta 2003 2.52.0 2.59 16.40 621 ptn
12 Jim van Emmerik Cialfo 2004 2.27.4 2.29 9.62 598 ptn
13 Robin Hegeman avNOP 2004 2.40.0 2.46 10.41 562 ptn
14 Yvo Bram Lokhorst Cialfo 2003 2.43.5 2.46 10.69 546 ptn
15 Mika van Mierlo Isala 96 2005 2.59.0 2.48 11.99 489 ptn
16 Merijn Renshoff de Gemzen 2002 2.43.9 2.03 9.42 432 ptn
17 Thijs Schoonhoven avPEC 1910 2003 2.55.7 2.23 10.51 427 ptn
18 Jorgen Oonk Cialfo 2005 3.00.5 2.28 10.68 417 ptn
19 Lude Loman Cialfo 2004 3.07.6 2.23 11.34 386 ptn
20 Robin Sagel Isala 96 2004 2.57.2 1.86 10.44 345 ptn
21 Luc Verbrugh Athlos 2004 3.05.6 2.37 12.84 0 ptn
22 Max Woerdeman Athlos 2003 dns dns dns 0 ptn
23 Stephan Zweers Isala 96 2004 3.09.1 1.95 9.59 0 ptn
24 Jay Mik Isala 96 2004 dns dns dns 0 ptn
25 Elias Siebrand Isala 96 2003 dns dns dns 0 ptn
26 Sam van Emmerik Cialfo 2004 dns 1.92 10.42 0 ptn
27 Stan Drijfhout avNOP 2003 dns dns dns 0 ptn
28 Jaap Zoon Flevodelta 2005 3.02.4 1.73 4.52 0 ptn
29 Diederik Overeem Cialfo 2004 3.10.0 2.16 12.60 0 ptn

Meisjes pupillen C

pl Naam vereniging geb 600m Verspringen Balwerpen ptn
1 Maureen Wind Isala 96 2003 2.21.9 2.89 18.91 917 ptn
2 Marin Reuvers avpec 1910 2003 2.19.2 3.01 13.56 879 ptn
3 Rosa Molenberg Athlos 2003 2.24.1 2.72 10.89 734 ptn
4 Rianne Breugem Athlos 2003 2.26.4 2.78 8.67 683 ptn
5 Emma van den Berg AVnop 2004 2.45.3 2.41 12.68 562 ptn
6 Iris Bredewolt Cialfo 2003 2.35.0 2.52 7.76 550 ptn
7 Demi Roossink AVnop 2003 2.41.8 2.59 9.05 549 ptn
8 Lieke Geerling Athlos 2001 2.31.1 2.40 6.83 531 ptn
9 Sanne Cramer Isala 96 2003 2.42.4 2.20 12.10 526 ptn
10 Lotte Dijkstra Athlos 2003 2.42.9 2.55 7.61 503 ptn
11 Maaike Tollenaar avpec 1910 2003 2.43.1 2.37 9.22 501 ptn
12 Maud Visser de Gemzen 2003 2.58.8 2.44 12.81 497 ptn
13 Nienke Houwer AVnop 2003 2.53.5 2.58 9.04 480 ptn
14 Sofie Kruise avpec 1910 2003 2.57.4 2.49 10.66 474 ptn
  Roos Kamerling Cialfo 2004 2.46.0 2.29 9.14 466 ptn
16 Dorcas Wilbrink Flevodelta 2004 2.58.0 2.35 11.57 461 ptn
17 Roos Doornbos avpec 1910 2003 2.46.9 2.28 8.18 438 ptn
18 Sanne Tessemaker de Gemzen 2004 2.56.8 2.51 8.49 437 ptn
19 Kyra de Vries Isala 96 2004 2.50.5 2.43 6.96 419 ptn
20 Sanne Rietman AVnop 2003 3.07.9 2.41 6.40 315 ptn
21 Lisa Zoon Flevodelta 2004 2.59.9 2.00 6.78 280 ptn
22 Roos Celie Athlos 2004 2.50.6 2.51 6.44 0 ptn
23 Lotte Lammers Athlos 2004 2.55.9 2.59 9.26 0 ptn
24 Vera Schonewille avpec 1910 2003 3.08.5 2.22 6.67 0 ptn
25 Romy Koerhuis avpec 1910 2003 3.13.9 2.31 9.16 0 ptn
26 Britt van den Hoofdakker Athlos 2003 dns 2.06 8.87 0 ptn
27 Nienke van de Beek de Gemzen 2003 dns dns dns 0 ptn
28 Janouk Kroes Cialfo 2003 dns dns   0 ptn
29 Shenouk Meijer Athlos 2003 3.22.5 1.93 10.42 0 ptn

Jongens pupillen B

pl Naam vereniging geb 1000m Verspringen Kogelstoten ptn
1 Dano van Mierlo Isala 96 2002 3.34.6 3.68 5.81 1399 ptn
2 Kjell de Groot Flevo Delta 2002 3.51.2 3.45 6.37 1296 ptn
3 David Koning Athlos 2002 3.36.9 3.14 5.04 1228 ptn
4 Pieter van Wissen Isala 96 2002 3.56.7 3.21 5.66 1176 ptn
5 Julian ten Hove Isala 96 2002 3.57.9 3.11 4.58 1077 ptn
6 Jelmer Ham Flevo Delta 2002 4.30.5 2.88 5.82 974 ptn
7 Gijs Deen avPEC 1910 2002 4.05.9 2.68 4.85 972 ptn
8 Karsten van Ommen Isala 96 2002 4.09.0 2.63 5.15 968 ptn
9 Leroy Potkamp de Gemzen 2002 4.23.8 2.98 4.52 933 ptn
10 Thom Schuurman de Gemzen 2002 4.38.1 2.80 4.44 837 ptn
11 Mark van den Berg de Gemzen 2002 4.16.8 2.68 3.55 827 ptn
12 Lex Huther Athlos 2002 4.17.5 2.65 3.64 825 ptn
13 Jurgen Kok Cialfo 2002 4.27.1 2.69 3.42 778 ptn
14 Thijs Zoon Flevo Delta 2002 4.10.0 2.44 2.68 734 ptn
15 Robin van der Stege Flevo Delta 2002 4.45.6 2.41 4.15 712 ptn
16 Fabian Smulders avPEC 1910 2002 4.40.6 2.36 3.79 691 ptn
17 Rick Everloo Athlos 2002 4.57.2 2.57 3.36 644 ptn
18 Lars van der Meer Athlos 2002 4.57.9 2.27 3.53 596 ptn
19 Colin Bruijn Athlos 2002 dns dns dns 0 ptn
20 Tristan van Elburg Isala 96 2002 4.50.4 2.61 3.45 0 ptn
21 Daan van Trier de Gemzen 2002 dns dns dns 0 ptn
22 Wiebe Gruben Cialfo 2002 dns dns dns 0 ptn
23 Pascal Flier Isala 96 2002 5.01.6 2.57 3.20 0 ptn

Meisjes pupillen B

pl Naam vereniging geb 1000m Verspringen Kogelstoten ptn
1 Hester Grootenhuijs Isala 2002 3.53.1 3.31 5.26 1188 ptn
2 Sophie van den Berg avNOP 2002 3.58.7 3.34 5.47 1179 ptn
3 Pien Veld Athlos 2002 4.13.4 2.98 5.56 1046 ptn
4 Anouk Schoop avNOP 2002 4.50.5 3.63 5.03 1001 ptn
5 Emma van Emmerik Cialfo 2002 4.15.3 2.98 4.74 983 ptn
6 Iris Nass av PEC 1910 2002 4.24.7 3.08 4.93 977 ptn
  Kirsten Wierda avNOP 2002 4.16.4 3.09 4.17 959 ptn
8 Minke Nijhuis av PEC 1910 2002 4.05.5 2.59 4.70 945 ptn
9 Bo Bennen av PEC 1910 2002 4.21.1 3.05 4.08 926 ptn
10 Lisa Waning Athlos 2002 3.56.8 2.74 3.10 893 ptn
11 Shari Vollema Athlos 2002 4.14.2 2.79 3.92 889 ptn
12 Nienke Voesten avNOP 2002 4.26.4 2.97 4.03 884 ptn
13 Elin Logtenberg av PEC 1910 2002 4.25.8 2.88 3.98 865 ptn
14 Marieke Maasland Cialfo 2002 4.39.8 2.81 3.65 773 ptn
15 Jonne Siebrand Isala 2002 dns 3.24 5.84 762 ptn
16 Rizlan Tamrouti Isala 2002 4.45.8 2.79 3.81 761 ptn
17 Bo Lemstra Isala 2002 4.26.0 2.79 2.85 753 ptn
18 Sterre van der Linden Athlos 2002 4.49.5 2.94 3.40 746 ptn
19 Myrthe Renshoff De Gemzen 2002 5.01.2 2.82 4.03 734 ptn
20 Hanneke Deurloo Flevo Delta 2002 4.42.7 2.65 3.69 734 ptn
21 Qwen Fennema Flevo Delta 2002 4.58.5 2.79 3.89 726 ptn
22 Cassedy Taylor Flevo Delta 2002 4.54.2 2.55 2.78 598 ptn
23 Esme Stegeman De Gemzen 2002 5.02.8 2.59 2.68 571 ptn
24 Carmen Harleman Flevo Delta 2002 5.04.6 2.21 3.37 550 ptn
25 Esmé Oonk Cialfo 2002 5.25.0 2.52 3.23 543 ptn
26 Vera Bredewolt Cialfo 2002 5.32.0 2.53 3.05 511 ptn
27 Tessa Hanekamp De Gemzen 2002 6.04.0 2.12 2.31 288 ptn
28 Laila Dadou Athlos 2002 4.29.8 2.44 3.46 0 ptn
29 Liza Ekas av PEC 1910 2002 4.28.8 2.72 4.18 0 ptn
30 Eva van Alst Athlos 2002 6.20.1 2.45 4.04 0 ptn
31 Tess Albers Isala 2002 5.24.6 1.99 4.06 0 ptn
32 Nienke Weggeman Athlos 2002 6.22.2 1.90 3.81 0 ptn
33 Melissa van Beek De Gemzen 2002 dns dns dns 0 ptn
34 Vera Hakvoort Athlos 2002 5.15.9 2.67 3.69 0 ptn
35 Isa Buis Isala 2002 5.07.2 2.54 2.65 0 ptn
36 Bo van der Lugt Athlos 2002 5.29.8 2.58 3.01 0 ptn

Jongens pup a 1e jaar

pl Naam vereniging geb 1000m Hoogspringen Balwerpen ptn
1 Julian Jansen avNOP 2001 3.34.0 1.40 29.96 1640 ptn
2 Yuri Fransen Athlos 2001 3.30.9 1.25 33.54 1584 ptn
3 Owen Beuckens avNOP 2001 3.37.3 1.30 32.37 1568 ptn
4 Tom Roossink avNOP 2001 3.53.8 1.20 32.05 1401 ptn
5 Jasper Voesten avNOP 2001 4.05.6 1.15 24.38 1216 ptn
6 Joris Jansen Isala 2001 3.56.5 1.10 22.53 1200 ptn
7 Daan Veenhuizen avPEC 1910 2001 3.48.3 1.05 21.49 1191 ptn
8 Bart Verreij avPEC 1910 2001 4.01.9 0.95 31.59 1174 ptn
9 Job de Jager avPEC 1910 2001 3.54.2 1.05 20.65 1149 ptn
10 Christian Prins Isala 2001 4.02.6 1.05 23.36 1144 ptn
11 Toon Grooteboer Athlos 2001 4.01.9 1.05 22.67 1139 ptn
12 Patrick de Jong Athlos 2001 4.12.4 1.10 19.75 1088 ptn
13 Wouter Janssen Athlos 2001 4.21.2 1.05 23.95 1071 ptn
14 Leander Kars Flevo Delta 2001 4.04.6 1.00 20.95 1066 ptn
15 Aaron Lier avPEC 1910 2001 4.23.9 1.10 14.79 965 ptn
16 Michael Peeters Flevo Delta 2001 4.03.6 0.90 18.31 960 ptn
17 Michael de Vries Isala 2001 dns 1.05 28.74 808 ptn
18 Alex Bakker Flevo Delta 2001 dns 1.00 23.80 711 ptn
19 Ruben Koopman Isala 2001 4.35.5 0.95 8.97 703 ptn
20 Daan Homma Flevo Delta 2001 dns 1.05 18.24 671 ptn
21 Bas Steenkamp De Gemzen 2001 4.18.4 dnf 15.53 584 ptn
22 Jord van der Vinne Athlos 2001 dns 0.95 14.80 0 ptn
23 Rick Celie Athlos 2001 4.22.1 1.00 17.06 0 ptn
24 Naud ter Heerdt avPEC 1910 2001 4.26.9 0.90 15.05 0 ptn
25 Mark Lankhaar Athlos 2001 4.38.9 dnf 10.28 0 ptn
26 Daan Schade Flevo Delta 2001 dns dns DNS 0 ptn
27 Colin Derksen avPEC 1910 2001 dns dns dns 0 ptn
28 Gilles Aarts avPEC 1910 2001 3.58.8 0.90 15.63 0 ptn
29 Bjorn Hoogendoorn Athlos 2001 4.07.4 0.95 16.49 0 ptn
30 Robin Rolink avPEC 1910 2001 4.51.1 0.95 14.04 0 ptn
31 Patrick Huisman avNOP 2001 4.47.2 1.05 14.34 0 ptn
32 Robin Boersma avNOP 2001 3.54.2 0.95 14.08 0 ptn
33 Roel van Maanen avNOP 2001 4.13.6 1.10 21.13 0 ptn
34 Enrico Loof avNOP 2001 4.20.6 0.95 24.59 0 ptn
35 Wessel van Dieren Isala 2001 dns dns DNS 0 ptn
36 Reinier Scholten avNOP 2001 dns dns DNS 0 ptn

Jongens pup A 2e jaar

pl Naam vereniging geb 1000m Hoogspringen Balwerpen ptn
1 Léon Mak De Gemzen 2000 3.37.8 1.35 39.00 1672 ptn
2 Nick Bakker Athlos 2000 3.42.8 1.25 23.68 1397 ptn
3 Milan Bennen avPEC 1910 2000 4.01.7 1.15 35.40 1363 ptn
4 Daniel Hilgenkamp Flevo Delta 2000 3.50.4 1.15 22.63 1268 ptn
5 Julian Vos avPEC 1910 2000 4.09.4 1.05 35.00 1249 ptn
6 Daan Hollander Isala 2000 3.54.8 1.05 24.49 1197 ptn
7 Jarno Wiertsema Flevo Delta 2000 3.50.2 1.05 21.73 1184 ptn
8 Noèl Butoh Athlos 2000 3.48.0 1.10 18.00 1181 ptn
9 Niels van Triest Cialfo 2000 4.03.6 1.10 20.21 1134 ptn
10 Coen Groot avPEC 1910 2000 4.53.0 1.20 28.81 1125 ptn
11 Victor Sagel Isala 2000 3.57.8 1.05 19.65 1117 ptn
12 Samil Sariaslan Athlos 2000 4.27.2 1.10 25.74 1106 ptn
13 Sam Koelma De Gemzen 2000 4.15.9 1.00 27.90 1105 ptn
14 Derek Oud Flevo Delta 2000 4.41.2 1.05 32.80 1101 ptn
15 Eric Wind Isala 2000 3.58.3 1.10 16.18 1100 ptn
16 Melvin Gilaard Flevo Delta 2000 4.04.6 1.00 22.81 1091 ptn
17 Dennis Bovekerk avPEC 1910 2000 4.13.4 1.15 15.55 1057 ptn
18 Olav Koning Athlos 2000 3.59.5 1.00 14.19 988 ptn
19 Jan-Peter Loman Cialfo 2000 4.55.6 1.05 18.58 874 ptn
20 Daan Steenkamp De Gemzen 2000 4.44.3 0.95 17.71 825 ptn
21 Remco Schrijver avNOP 2000 dns 1.00 24.36 718 ptn
22 Gerben Weggeman Athlos 2000 4.41.2 1.00 15.96 0 ptn
23 Guido Overeem Cialfo 2000 dns dns DNS 0 ptn
24 Dennis Kist Isala 2000 dns dns DNS 0 ptn
25 Koen Verbrugh Athlos 2000 4.27.8 0.85 16.94 0 ptn
26 Sem Verbrugh Athlos 2000 4.28.1 dnf 19.40 0 ptn
27 Stephan Heersema avPEC 1910 2000 5.06.7 0.80 18.86 0 ptn
28 Dennis Admiraal avPEC 1910 2000 3.57.2 0.95 18.93 0 ptn
29 Maurice Kist Isala 2000 dns dns DNS 0 ptn
30 Jelko Luiten avPEC 1910 2000 dns 1.00 18.57 0 ptn
31 Roeland Tiemes Flevo Delta 2000 4.23.6 0.95 14.76 0 ptn
32 Devin van den Berg Flevo Delta 2000 4.54.1 1.00 18.01 0 ptn
33 Koen Wite Flevo Delta 2000 4.03.0 0.95 11.79 0 ptn

Meisjes pup A 1e jaar

pl Naam vereniging geb 1000m Hoogspringen Balwerpen ptn
1 Lianne Vink Isala 96 2001 3.47.1 1.10 20.84 1225 ptn
2 Manon Los Isala 96 2001 4.14.2 1.10 23.32 1128 ptn
3 Emma Hoving avNOP 2001 4.11.7 1.15 19.06 1117 ptn
4 Diede van der Meer Flevo Delta 2001 4.23.3 1.20 18.71 1101 ptn
5 Iris Geerling Athlos 2001 4.15.2 1.15 18.79 1098 ptn
6 Linde Augustinus De Gemzen 2001 4.01.5 1.10 16.45 1089 ptn
7 Nikki Boon Flevo Delta 2001 4.24.3 1.10 22.37 1075 ptn
8 Marije Salverda Isala 96 2001 4.15.7 1.10 17.69 1044 ptn
9 Esmee Marsman avSalland 2001 3.52.8 1.05 13.25 1042 ptn
10 Rachel de Boer avPEC 1910 2001 4.05.9 1.00 18.67 1027 ptn
11 Matilde Valk avPEC 1910 2001 4.16.1 1.05 19.08 1025 ptn
12 Anna Molenberg Athlos 2001 4.00.4 1.05 13.45 1008 ptn
13 Nicky van Putten Cialfo 2001 4.02.3 1.00 16.06 1005 ptn
14 Nienke de Boer avPEC 1910 2001 4.16.8 1.05 16.90 990 ptn
15 Ella Bartelds Cialfo 2001 4.26.7 1.05 18.06 967 ptn
16 Janice Zomerman Flevo Delta 2001 4.13.3 1.00 15.96 953 ptn
17 Floor van den Brink Athlos 2001 4.25.4 1.10 14.40 952 ptn
18 Aniek Hegeman avNOP 2001 4.20.5 1.00 17.43 946 ptn
19 Evana Reuvers avPEC 1910 2001 4.20.1 1.05 14.77 943 ptn
20 Nora Lip avNOP 2001 4.02.1 1.05 9.55 927 ptn
21 Ruth Oostveen Flevo Delta 2001 4.16.2 1.10 9.26 895 ptn
22 Yara Kramer avSalland 2001 4.35.3 1.05 14.47 879 ptn
23 Renate Brands avNOP 2001 4.46.6 1.05 13.85 829 ptn
24 Iris Reurink De Gemzen 2001 4.50.4 0.95 14.15 749 ptn
25 Maartje Berkenbosch De Gemzen 2001 4.58.8 0.90 14.47 690 ptn
26 Simone Smit Isala 96 2001 dns 1.10 12.21 610 ptn
27 Loes van Triest Cialfo 2001 dns 0.90 20.58 595 ptn
28 Rianne Kok Athlos 2001 dns 0.95 14.78 544 ptn
29 Eveline Houtman De Gemzen 2001 dns dns 11.63 184 ptn
30 Lieke Markink avPEC 1910 2001 3.59.7 0.95 12.15 0 ptn
31 Layo Wilbrink Flevo Delta 2001 5.28.8 0.85 11.95 0 ptn
32 Yara Sille avPEC 1910 2001 4.23.4 0.95 15.81 0 ptn
33 Esmee van de Guchte avNOP 2001 dns dns dns 0 ptn
34 Lisa van der Goot avNOP 2001 4.34.9 1.00 12.90 0 ptn

Meisjes pup A 2e jaar

pl Naam vereniging geb 1000m Hoogspringen Balwerpen ptn
1 Lynn van Zijl avSalland 2000 3.39.5 1.30 29.38 1522 ptn
2 Floor Doornwaard De Gemzen 2000 3.30.6 1.10 27.99 1413 ptn
3 Renske Bos Athlos 2000 4.08.7 1.30 22.63 1289 ptn
4 Anne Roossink Isala 2000 3.48.5 1.20 18.82 1263 ptn
5 Karin van den Berg De Gemzen 2000 4.26.2 1.30 24.89 1246 ptn
6 Naomi Hagen Athlos 2000 4.04.7 1.20 23.09 1241 ptn
7 Sanne Nieman avPEC 2000 4.10.5 1.15 25.33 1206 ptn
8 Judith Groen Isala 2000 4.04.6 1.20 19.02 1186 ptn
9 Mila Koster Isala 2000 3.58.6 1.15 18.77 1174 ptn
10 Hanne Leutholf avPEC 2000 4.02.3 1.15 18.42 1151 ptn
11 Nesrin Boukattan avPEC 2000 3.54.0 1.05 18.04 1112 ptn
12 Marit Houwer avNOP 2000 3.59.7 1.10 16.41 1096 ptn
13 Joyce Hilbers avSalland 2000 4.52.0 1.20 23.57 1064 ptn
14 Iris Riezebos Isala 2000 4.31.9 1.10 21.38 1032 ptn
15 Maureen Kamphuis Cialfo 2000 4.15.2 1.10 14.98 1004 ptn
16 Jacquelien Klaver Flevo Delta 2000 4.18.0 1.05 18.08 1003 ptn
17 Isa Tweehuijsen Athlos 2000 dns 1.10 37.16 938 ptn
18 Alisa Gelderman De Gemzen 2000 4.31.9 1.10 14.58 930 ptn
19 Maaike Westerdijk Flevo Delta 2000 4.49.9 1.15 16.04 927 ptn
20 Tirza Tessemaker De Gemzen 2000 4.46.9 1.10 15.27 888 ptn
21 Tessa Kamps avPEC 2000 4.39.4 1.05 15.87 887 ptn
22 Amber Freriks avSalland 2000 4.34.5 1.05 14.57 884 ptn
23 Emanuelle Sjerps avSalland 2000 4.42.7 0.90 23.98 881 ptn
24 Kelly Sibels Flevo Delta 2000 4.39.2 1.00 17.56 877 ptn
25 Sanne Verhaaf Cialfo 2000 5.29.4 1.05 19.08 785 ptn
26 Cato Visser De Gemzen 2000 dns dns 16.11 0 ptn
27 Maud Lodder Athlos 2000 dns dns dns 0 ptn
28 Laura Penning avPEC 2000 5.06.1 0.75 11.15 0 ptn
29 Patricia de Groot avPEC 2000 dns 0.90 15.38 0 ptn
30 Eva van der Hulst Cialfo 2000 dns dns dns 0 ptn
31 Esmeé de Ruiter De Gemzen 2000 4.56.4 1.00 16.33 0 ptn
32 Marit Hanekamp De Gemzen 2000 4.37.3 1.00 15.78 0 ptn
33 Rianne Schonewille avPEC 2000 4.25.1 0.95 14.25 0 ptn
Jongens pupillen C
Plaats Vereniging meerkamp jpc Punten
1 Flevodelta 666 + 621 + 767 + 1154 3208
2 Athlos 705 + 1039 + 656 + 675 3075
3 Isala 96 657 + 769 + 345 + 489 2260
4 Cialfo 546 + 598 + 386 + 417 1947
5 avNOP 641 + 562 1203
6 de Gemzen 432 432
7 avPEC 1910 427 427
8 av Salland   0
Meisjes pupillen C
Plaats Vereniging meerkamp mpc Punten
1 Athlos 531 + 734 + 503 + 683 2451
2 avpec 1910 438 + 474 + 879 + 501 2292
3 AVnop 562 + 480 + 315 + 549 1906
4 Isala 96 917 + 526 + 419 1862
5 Cialfo 550 + 466 1016
6 de Gemzen 437 + 497 934
7 Flevodelta 461 + 280 741
8 AV Salland   0
Jongens pupillen B
Plaats Vereniging meerkamp jpb Punten
1 Isala 96 1077 + 1399 + 968 + 1176 4620
2 Flevo Delta 712 + 974 + 1296 + 734 3716
3 Athlos 1228 + 825 + 596 + 644 3293
4 de Gemzen 933 + 837 + 827 2597
5 avPEC 1910 972 + 691 1663
6 Cialfo 778 778
7 av NOP   0
7 av Salland   0
Meisjes pupillen B
Plaats Vereniging meerkamp mpb Punten
1 avNOP 1179 + 1001 + 884 + 959 4023
2 av PEC 1910 926 + 865 + 977 + 945 3713
3 Athlos 746 + 889 + 1046 + 893 3574
4 Isala 762 + 761 + 1188 + 753 3464
5 Cialfo 983 + 773 + 543 + 511 2810
6 Flevo Delta 734 + 726 + 550 + 598 2608
7 De Gemzen 288 + 734 + 571 1593
8 av Salland   0


1/2     AV PEC 1910 1  MEISJES        1       35.3

ESTAFETTES  PUPILLEN COMPETITIE WEDSTRIJD 18 JUNI 2011
ORGANISATIE:  AV PEC 1910                            
PENDEL-ESTAFETTE  MEISJES + JONGENS PUP  C    
9.30 UUR       SERIE 1                               
BAAN                                  PLAATS  TIJD
3/4     CIALFO  1      MEISJES        2       38.2
5/6     DE GEMZEN      MEISJES        4       44.7
7/8     FLEVO DELTA    MEISJES        3       41.6
                                              
        Serie 2                        PLAATS  TIJD
1/2     AV NOP         MEISJES        1       36.9
3/4     ISALA          MEISJES        3       39.7
5/6     AV PEC 1910  2MEISJES                dns
7/8     CIALFO 2       MEISJES        2       37.8
                                              
9.35 UUR       SERIE  3                                      
BAAN                                  PLAATS TIJD
1/2     CIALFO         JONGENS        dns
3/4     FLEVO DELTA    JONGENS1       36.2
5/6     ISALA  1       JONGENS2       36.4
7/8     ISALA  2       JONGENS3       39.7
                                              
        Serie 4                               
        Athlos 1               1       35.3
        Athlos 2               2       39.4
PENDEL-ESTAFETTE  MEISJES PUPILLEN  B         
9.40 UUR       SERIE 1                               
BAAN                                  PLAATS  TIJD
1/2     AV PEC 1910                    1       31.8
3/4     CIALFO  1                      2       37.2
5/6     CIALFO   2                            dns
7/8     DE GEMZEN                      3       37.6
 
9.40 UUR       SERIE 2                               
BAAN                                  PLAATS  TIJD
1/2     FLEVO DELTA                    4       37.3
3/4     AV NOP                         1       32.4
5/6     Athlos 1                       2       33.8
7/8     Athlos 2                       3       34.7
                                              
PENDEL-ESTAFETTE  JONGENS  PUPILLEN  B               
9.45 UUR       SERIE  3                              PLAATS  TIJD
BAAN                                          
1/2     CIALFO                                dns
3/4     DE GEMZEN                      2       34.1
5/6     FLEVO DELTA                    1       33.8
7/8     AV PEC 1910    GEMENGD        3       35.8
 
9.45 UUR       SERIE  4                              PLAATS  TIJD
BAAN                                          
1/2     ISALA 1                        4       36.6
3/4     ISALA  2                       2       34.0
5/6     ISALA  3                       1       33.0
        Athlos 5                       3       35.0
ESTAFETTEes">  PUPILLEN COMPETITIEes">  18 JUNI 2011    
             
ESTAFETTEes">  PUPILLENes">  MEISJESes">  A      
4 X 60 METER          
             
11.00 UUR SERIEes">  1          
BAAN         PLAATS TIJD
um=""> 1 AV PEC 1910es">  1       40.3
um=""> 2 DE GEMZENes">  1       39.8
um=""> 3 ATHLOSes">  1       40.0
um=""> 4 FLEVO DELTAes">  1       39.1
um=""> 5 AVNOP 1         39.5
um=""> 6 Isala mix         37.8
             
11.05 UUR SERIEes">  2 SERIE 2          
11.05 UUR SERIE 2       PLAATS TIJD
BAAN 1 AV PEC 1910es">  2       41.7
um=""> 2 DE GEMZENes">  2       38.1
um=""> 3 ATHLOSes">  2es">  a2       37.6
um=""> 4 FLEVO DELTAes">  2       40.7
um=""> 5 AV NOPes">  2       39.4
um=""> 7 Salland 2         40.7
             
  SERIE 3          
um=""> 1 AV PEC 1910es">  3       42.8
um=""> 2 DE GEMZENes">  3       43.0
um=""> 3 Isala       39.2
um=""> 4 Av Salland a 1e jaars       40.5
um=""> 5 Cialfo         42.5
       
ESTAFETTESes">  PUPILLEN JONGENSes">  A      
11.10 UUR SERIEes">  1          
BAAN         PLAATS TIJD
um=""> 1 AV NOPes">  1       38.0
um=""> 2 FLEVO DELTAes">  3       39.8
um=""> 3 ATHLOSes">  3es">  A2       40.1
um=""> 4 DE GEMZENes">  1       40.5
um=""> 5 AV PEC 1910es">  4       41.6
um=""> 6 ISALAes">  1         44.0
             
11.15 UUR          
BAAN         PLAATS TIJD
um=""> 1 FLEVO DELTAes">  2       43.5
um=""> 2 ATHLOSes">  4es">  A2       39.3
um=""> 3 AV NOPes">  2       40.3
um=""> 4 Cialfo       44.3
um=""> 5 AV PEC 1910es">  3       43.8
um=""> 6 ISALAes">  2         41.2
             
11.20 UUR SERIEes">  3          
BAAN         PLAATS TIJD
um=""> 1 ATHLOSes">  2       38.3
um=""> 2 FLEVO DELTAes">  1       39.1
um=""> 3 AV PEC 1910 1       37.6
um=""> 4 AV PEC 1910es">  2       42.2
um=""> 5 ATHLOSes">  1       41.3
um=""> 6 ISALAes">  3         39.9