Uitslag indoor Heerenveen

Geschreven door: Marit Schonewille op Woensdag 23 Maart 2011 20:15, 3390 keer bekeken

 

Meisjes pupillen C          
Plaats Naam Vereniging 40m Hoogspringen Totaal  
1 Emma  Keetman McDonald's AV De Sprinter 7,21 0,95 812 ptn  
2 Danara  Stoppels AV Fivelstreek 7,55 0,90 707 ptn  
3 Anke  Binnema AV Heerenveen 7,81 0,95 697 ptn  
4 Maureen  Wind AV Isala'96 7,88 0,95 684 ptn  
5 Ilse  Meerding AV Horror 7,54 0,85 672 ptn  
6 Esmee  Douwma SV Veendam 7,88 0,85 610 ptn  
7 Quinty  Martena SV Veendam 7,94 0,85 600 ptn  
8 Anneke  Grondsma AV Spartacus 7,98 0,85 593 ptn  
9 Fiona de Vries AV Impala 8,38 0,90 565 ptn  
10 Tessa van der  Wulp SV Noordkop 8,23 0,85 552 ptn  
11 Agnes  Martens AV Spartacus 8,29 0,85 542 ptn  
12 Demi  Roossink AV NOP 7,94 0,75 527 ptn  
13 Amy  Buurmeijer SV Veendam 8,23 0,80 516 ptn  
14 Lyone  Boer SV Veendam 8,47 0,80 479 ptn  
15 Jose  Roelfsema Jahn II 8,63 0,80 455 ptn  
16 Naomi  Wessels AV Rijssen 8,66 0,75 414 ptn  
17 Bethe  Siemonsma AV Horror 8,43 0,70 411 ptn  
18 Maaike  Kramer AV Heerenveen 9,24 0,75 335 ptn  
19 Hanne  Lip AV NOP 10,28 0,75 216 ptn  
20 Jildou  Binnema AV Heerenveen 9,68 dns 123 ptn  
             
Meisjes pupillen B          
Plaats Naam Vereniging 40m Hoogspringen Kogelstoten Totaal
1 Tosca van der Flier-Hidding AV Hera 6,97 1,00 5,08 1247 ptn
2 Anouk  Schoop AV NOP 6,99 1,05 4,42 1233 ptn
3 Hester  Grootenhuijs AV Isala'96 7,22 1,00 5,37 1212 ptn
4 Jonne  Siebrand AV Isala'96 7,55 1,05 5,73 1206 ptn
5 Sofie  Dokter Groningen Atletiek 7,20 1,05 4,62 1202 ptn
6 Sophie van den Berg AV NOP 7,24 1,05 4,73 1202 ptn
7 Silke  Spiegelaar Jahn II 7,34 1,05 4,54 1168 ptn
8 Marle  Poelman Jahn II 7,63 1,05 4,36 1098 ptn
9 Elle  Biemans Groningen Atletiek 7,58 0,95 4,55 1049 ptn
10 Elin  Logtenberg AV PEC 1910 7,63 0,95 4,63 1045 ptn
11 Marrit  Oosterbaan AV Horror 7,69 0,95 4,48 1023 ptn
12 Nienke van de Bult AV Heerenveen 7,70 0,90 4,74 1003 ptn
13 Serena de Boer AV Heerenveen 8,11 0,95 4,38 943 ptn
14 Fleur  Koenders AV Heerenveen 7,91 0,95 3,85 937 ptn
15 Yassine  Bulthuis AV Impala 7,61 0,85 3,74 908 ptn
16 Sterre de Vries AV NOP 8,18 1,00 3,56 905 ptn
17 Nienke  Voesten AV NOP 8,08 0,90 4,13 892 ptn
18 Robin Marije van der Veen AV Impala 8,24 0,85 3,77 802 ptn
19 Vera  Jans SV Veendam 8,01 0,80 3,66 795 ptn
20 Ilse  Martens Groningen Atletiek 8,36 0,85 3,90 793 ptn
21 Sanne  Niestijl AAC'61 8,46 0,85 2,99 703 ptn
22 Fee  Hilligehekken AV Start'78 8,62 0,75 3,45 645 ptn
23 Emma van Wieren AV Impala 8,43 0,70 3,04 603 ptn
24 Elisa  Elbertsen AV NOP 8,90 0,85 2,46 591 ptn
25 Marlijn  Bakker ATC'75 8,43 0,75 2,16 556 ptn
             
Meisjes pupillen A(1e jrs)          
Plaats Naam Vereniging 60m Hoogspringen Kogelstoten Totaal
1 Bente  Meijer McDonald's AV De Sprinter 9,66 1,20 4,84 1351 ptn
2 Emma  Hoving AV NOP 9,75 1,15 5,14 1320 ptn
3 Roosmarijn  Drent HAC'63 9,97 1,05 5,68 1248 ptn
4 Jet  Winter Jahn II 9,87 1,00 5,50 1214 ptn
5 Nikée  Siemonsma AV Horror 10,36 1,05 5,68 1190 ptn
6 Aniska  Sinnige SAV 10,71 1,05 6,37 1184 ptn
7 Ilse  Potman McDonald's AV De Sprinter 10,34 1,05 5,19 1160 ptn
8 Nienke de Boer AV PEC 1910 10,68 1,05 5,49 1133 ptn
9 Aniek  Hegeman AV NOP 11,09 1,10 5,28 1103 ptn
10 Iris  Moll AV Impala 10,43 1,05 4,19 1078 ptn
11 Renate  Brands AV NOP 10,57 1,00 4,85 1068 ptn
12 Kristel  Abee DOS 10,79 1,10 3,98 1050 ptn
13 Elvira  Ooms AV Heerenveen 10,38 1,00 4,21 1049 ptn
14 Lotte van Kammen McDonald's AV De Sprinter 10,77 1,05 4,15 1028 ptn
15 Rachel de Boer AV PEC 1910 10,66 0,95 4,75 1013 ptn
16 Lisa van der Goot AV NOP 10,71 0,90 5,10 993 ptn
17 Terri  Talan AV Heerenveen 10,55 0,90 4,77 992 ptn
18 Esmee v.d. Guchte AV NOP 11,92 1,15 4,53 991 ptn
19 Maureen de Witte AV NOP 11,13 1,00 4,15 945 ptn
20 Anouk  Moes DOS 11,87 1,00 5,28 938 ptn
21 Nora  Lip AV NOP 10,63 1,00 3,19 933 ptn
22 Hannah  Wessels AV Rijssen 12,19 0,95 4,84 838 ptn
23 Britt  Wolters McDonald's AV De Sprinter 11,77 0,95 3,94 818 ptn
24 Gwen  Diepenmaat AV Lionitas 11,40 0,85 4,27 811 ptn
25 Lieke  Schoonhoven AV PEC 1910 12,67 1,00 4,54 805 ptn
26 Marije  Salverda AV Isala'96 12,91 0,95 5,22 794 ptn
27 Christie van Dijk AV Impala 11,98 0,85 3,21 662 ptn
28 Lisanne van Dijk AV Impala 13,73 0,85 2,89 471 ptn
             
Meisjes pupillen A(2e jrs)          
Plaats Naam Vereniging 60m Hoogspringen Kogelstoten Totaal
1 Karin van den Berg AV De Gemzen 10,00 1,25 7,25 1484 ptn
2 Melanie  Dirker SV Noordkop 9,65 1,20 6,76 1475 ptn
3 Judith  Groen AV Isala'96 10,07 1,25 6,18 1410 ptn
4 Renske  Zwolle AV Heerenveen 9,97 1,20 6,41 1403 ptn
5 Evelien  Koet AV Heerenveen 9,88 1,25 5,47 1395 ptn
6 Jessica ten Hoeve AV Heerenveen 9,87 1,20 5,94 1389 ptn
7 Demi  Berger AV Start'78 10,19 1,20 6,67 1384 ptn
8 Luz  Visser AV Start '78 9,92 1,20 5,87 1377 ptn
9 Rosa  Los AV Lionitas 9,83 1,15 5,85 1354 ptn
10 Marjolein  Kuiper Groningen Atletiek 9,84 1,00 6,32 1271 ptn
11 Evelien  Kuiper Groningen Atletiek 10,28 1,05 5,34 1179 ptn
12 Anne  Hartman AV Heerenveen 10,58 1,10 5,14 1161 ptn
13 Thera  Coenrades AV NOP 10,37 1,10 4,72 1161 ptn
14 Tessa  Zwart AV Lionitas 11,31 1,10 5,85 1113 ptn
15 Sanne  Bergsma AV Spartacus 10,45 1,00 5,20 1109 ptn
16 Rozemarijn  Dekker AV Impala 10,65 1,00 5,48 1099 ptn
17 Sanne  Geerders AV Start'78 10,82 1,05 4,96 1079 ptn
18 Ayla  Meijering AAC'61 11,08 1,00 4,56 981 ptn
19 Anna-Frouck  Joustra AV Horror 10,63 1,00 3,62 969 ptn
20 Rixt van der Heide AV Impala 11,28 1,05 4,02 954 ptn
21 Tessa  Kamps AV PEC 1910 10,85 0,90 4,68 946 ptn
22 Cis  Hilligehekken AV Start'78 10,86 0,90 4,32 918 ptn
23 Nynke  Elgersma AV Heerenveen 11,86 0,90 5,59 886 ptn
24 Sanne van der Meer AV Heerenveen 13,09 0,90 3,41 607 ptn
             
Jongens pupillen C          
Plaats Naam Vereniging 40m Hoogspringen Totaal  
1 Justin  Boes AV Spartacus 7,88 0,95 684 ptn  
2 Bjorn  Rinsma AV Impala 7,97 0,90 632 ptn  
3 Mathijs  Pietersma AV Lionitas 7,82 0,85 621 ptn  
4 Xander  Feijen AAC'61 8,06 0,90 617 ptn  
5 Raphael  Hieronymus AV Isala'96 8,11 0,90 608 ptn  
6 Basjan  Spiegelaar Jahn II 7,68 0,75 573 ptn  
7 Bryan  Hellendoorn AV Isala'96 8,10 0,85 573 ptn  
8 Robin  Hegeman AV NOP 8,24 0,85 550 ptn  
9 Pjotr ter Doest AV Impala 8,47 0,85 515 ptn  
10 Senna  Beuckens AV NOP 8,56 0,85 501 ptn  
11 Arne  Hofstede AV Isala'96 8,65 0,85 488 ptn  
12 Noah  Bakker AV Heerenveen 8,17 0,70 452 ptn  
13 Florian van Dussen AV Impala 8,70 0,80 445 ptn  
14 Sander  Havelaar AV Heerenveen 8,61 0,75 421 ptn  
15 Aidan  Coller AV Heerenveen 8,67 0,70 375 ptn  
16 Thijs  Schoonhoven AV PEC 1910 9,58 0,75 293 ptn  
             
Jongens pupillen B          
Plaats Naam Vereniging 40m Hoogspringen Kogelstoten Totaal
1 Dano van Mierlo AV Isala'96 6,78 1,10 5,65 1401 ptn
2 Luuk  Geerders AV Start'78 6,79 1,10 5,19 1369 ptn
3 Pieter van Wissen AV Isala'96 7,29 1,10 4,93 1242 ptn
4 Rick  Hooijer HAC'63 7,63 1,05 5,99 1207 ptn
5 Marijn de Vroedt ATC'75 7,49 1,00 4,64 1108 ptn
6 Lennert  Naeff AV Heerenveen 7,66 1,05 4,49 1103 ptn
7 Teade  Zijlstra AV Horror 7,64 0,95 4,80 1055 ptn
8 Sven  Vonk AV Heerenveen 7,95 0,95 4,41 972 ptn
9 Boas  Okken Groningen Atletiek 7,62 0,75 4,75 908 ptn
10 Marc  Huisman AV Heerenveen 8,34 0,90 4,53 880 ptn
11 Tim  Bergsma AV Spartacus 8,03 0,85 4,14 865 ptn
12 Jelmer  Ziel AV Heerenveen 7,84 0,90 3,13 853 ptn
13 Raymon  Pietersma AV Lionitas 8,54 0,80 4,89 802 ptn
14 Fabian  Smulders AV PEC 1910 8,94 0,85 3,99 716 ptn
15 Max  Volbeda AV Heerenveen 8,24 0,80 3,06 707 ptn
             
Jongens pupillen A(1e jrs)          
Plaats Naam Vereniging 60m Hoogspringen Kogelstoten Totaal
1 Julian  Jansen AV NOP 9,49 1,35 7,68 1664 ptn
2 Djoao  Lobles SV Noordkop 9,33 1,20 5,80 1470 ptn
3 Rico  Kleine HAC'63 9,77 1,20 6,69 1451 ptn
4 Tiemen  Jorna AV Heerenveen 9,83 1,15 6,02 1364 ptn
5 Owen  Beuckens AV NOP 10,09 1,15 6,55 1355 ptn
6 Gerrit  Kuyper DOS 10,38 1,25 5,87 1346 ptn
7 Tom  Roossink AV NOP 10,40 1,15 6,06 1281 ptn
8 Tim  Nieland AV Aquilo 10,10 1,10 5,68 1265 ptn
9 Jasper  Verbeek AV Heerenveen 9,62 0,95 5,50 1219 ptn
10 Jasper  Voesten AV NOP 10,62 1,15 5,57 1219 ptn
11 Thomas de Boer AV Heerenveen 10,30 1,00 6,33 1201 ptn
12 Jasper  Staal DOS 9,70 0,95 5,17 1185 ptn
13 Bouwe van Leeuwen Groningen Atletiek 10,48 1,05 5,76 1178 ptn
14 Roel van Maanen AV NOP 10,58 1,00 6,17 1152 ptn
15 Robin  Boersma AV NOP 10,57 1,15 4,47 1151 ptn
16 Arnold  Hiemstra Loopgroep Hugo Veenker 10,23 1,05 4,54 1131 ptn
17 Marco  Groenbroek AV Aquilo 11,19 1,20 3,98 1072 ptn
18 Jarno  Dirksen AV Impala 10,68 0,95 5,08 1033 ptn
19 Jurjen  Zantinge DOS 11,07 0,95 5,77 1027 ptn
20 Christian  Prins AV Isala'96 11,43 0,95 6,05 1001 ptn
21 Patrick  Philips AAC'61 10,69 0,90 4,60 961 ptn
22 Aran ten Hoeve McDonald's AV De Sprinter 11,03 0,95 4,21 926 ptn
23 Naud ter Heerdt AV PEC 1910 11,99 1,00 4,51 872 ptn
24 Diego  Bencherif AV Heerenveen 11,53 0,90 4,68 862 ptn
25 Jord  Poelman Jahn II 11,62 0,90 4,66 851 ptn
26 Patrick  Huisman AV NOP 11,25 0,80 3,99 772 ptn
27 Mischa  Roersma AV Heerenveen 12,21 0,85 4,28 722 ptn
28 Ruben  Koopman AV Isala'96 12,91 1,00 2,77 642 ptn
             
Jongens pupillen A(2e jrs)          
Plaats Naam Vereniging 60m Hoogspringen Kogelstoten Totaal
1 Jarin van der Kooi AV Impala 9,10 1,30 7,87 1706 ptn
2 Léon  Mak AV De Gemzen 9,57 1,35 7,63 1647 ptn
3 Ruben  Westrik HAC'63 9,31 1,15 5,91 1444 ptn
4 Jimmy  Keetman McDonald's AV De Sprinter 10,13 1,20 6,44 1380 ptn
5 Sven  Hellendoorn AV Isala'96 10,29 1,15 7,19 1363 ptn
6 Sven  Hoving Jahn II 9,93 1,15 5,98 1346 ptn
7 Roman de Boer AV Horror 9,88 1,10 6,12 1326 ptn
8 Justin  Martena SV Veendam 9,99 1,10 5,46 1268 ptn
9 Joep van der Wulp SV Noordkop 10,25 1,15 5,20 1248 ptn
10 Soerik  Geervliet SV Noordkop 10,53 1,10 5,77 1209 ptn
11 Remco  Schrijver AV NOP 10,58 1,00 6,84 1192 ptn
12 Nathan  Minderhoud HAC'63 10,68 1,05 6,34 1186 ptn
13 Stefan  Volberda AV Lionitas 10,41 1,05 5,69 1183 ptn
14 Eric  Wind AV Isala'96 11,19 1,10 5,52 1107 ptn
15 Dennis  Admiraal AV PEC 1910 10,91 0,95 5,16 1008 ptn
16 Boudewijn  Burg AV Aquilo 11,38 1,00 5,48 1007 ptn
17 Jonno  Boer SV Veendam 10,95 0,95 5,12 1000 ptn
18 Stijn ter Stege HAC'63 10,51 0,90 4,66 990 ptn
19 Timme  Bontes AV Lionitas 11,43 1,00 5,04 972 ptn
20 Meint van Dam AV Heerenveen 11,64 0,90 6,45 964 ptn
21 Jilles van der Heide AV Impala 11,79 0,85 4,18 760 ptn
22 Michael  Homborg AV Heerenveen 11,60 0,80 4,22 748 ptn
23 Wolter  Nijmeijer AV Start '78 14,17 0,85 4,96 596 ptn