Medaillewedstrijd pupillen

Geschreven door: Pieter van der Lucht op Zaterdag 25 Mei 2013, 7882 keer bekeken

Uitslagen Pupillen Medaillewedstrijd

25-05-2013
rectificaties zijn verwerkt.

Jongens pupillen C

pl

Naam vereniging geb 40m 600m Hoogspringen ptn
1 Bruce Boon AV Flevo Delta 2005 7.30 2.13.24 1.05 488 ptn
2 Jeppe Kranendijk AV Salland 2005 7.40 2.26.46 0.90 468 ptn
3 Silas Valk AV PEC 1910 2005 7.47 2.30.65 0.95 454 ptn
4 Daan Bartelds AV de Sprinter 2005 7.58 2.30.70 0.90 433 ptn
5 Wout Lambers AV de Sprinter 2005 7.71 2.42.24 0.95 409 ptn
6 Coen Bloemberg AV Flevo Delta 2006 8.03 DNS 0.75 353 ptn
7 Iwan van den Wolde AV de Sprinter 2005 8.03 2.57.72   353 ptn
8 Maarten Scholte AV Flevo Delta 2005 8.07 2.50.51 0.90 346 ptn
9 Rens Konijnenberg Cialfo 2006 8.43 3.05.03 0.80 289 ptn
10 Rowan Tiemes AV Flevo Delta 2006 8.51 3.15.14 0.80 277 ptn
11 Jaap Zoon AV Flevo Delta 2005 8.64 2.32.18 0.65 257 ptn
12 Stan van der Vegt AV Salland 2006 8.69 2.43.02 0.60 250 ptn
13 Tygo Bijker AV de Sprinter 2005 8.74 3.00.14 0.65 243 ptn
14 Wouter Kortekaas AV Salland 2005 9.01 2.43.45 0.85 206 ptn
15 Luc Smit AV de Sprinter 2005 9.45 3.06.90 0.60 150 ptn
16 Ole de Vries AV de Sprinter 2005 9.49 2.20.97 0.80 145 ptn
17 Renard Campmans AV Salland 2006 10.20 3.02.15 0.70 66 ptn
18 Jelle Hofenk AV de Sprinter 2005 10.26 3.35.11 0.70 59 ptn
19 Jurrijn Veltmaat AV Salland 2007 10.63 3.28.58 0.70 23 ptn
  Jurgen van der Haar AV de Sprinter 2005 DNS DNS   0 ptn
  Simon Lokhorst Cialfo 2005 DNS DNS   0 ptn

Meisjes pupillen C

pl Naam vereniging geb 40m 600m Hoogspringen ptn
  Miriam Felix AV Flevo Delta 2005 7.78 2.33.09 0.85 864 ptn
  Merel Doornbos AV PEC 1910 2005 8.05 2.36.98 0.80 755 ptn
  Jocelijn Dijkman AV de Sprinter 2005 7.89 2.41.85 0.80 753 ptn
  Maram Hussein AV Salland 2006 7.97 2.38.78 0.75 721 ptn
  Isa van Nuland AV de Sprinter 2005 8.11 2.42.62 0.75 673 ptn
  Jutta Ebes AV PEC 1910 2005 8.56 2.47.30 0.75 575 ptn
  Anna Sijbrandij AV Flevo Delta 2006 8.86 2.43.16 0.75 557 ptn
  Nienke Kroes Cialfo 2006 8.41 2.57.23 0.75 545 ptn
  Gwen Bosch AV Salland 2005 9.77 3.18.09 0.65 198 ptn

Jongens pupillen B

pl Naam vereniging geb 40m Verspringen Balwerpen ptn
  Jim van Emmerik Cialfo 2004 7.28 2.98 21.93 1150 ptn
  Diederik Overeem Cialfo 2004 7.56 3.26 20.66 1134 ptn
  Yorik Wiegman AV PEC 1910 2004 7.64 3.14 18.32 1061 ptn
  Thomas Reining AV PEC 1910 2004 7.56 3.09 17.59 1055 ptn
  Stijn Heida AV Flevo Delta 2004 7.69 3.09 16.31 1011 ptn
  Sam van Emmerik Cialfo 2004 7.56 2.79 16.39 977 ptn
  Isaac Leusenkamp AV PEC 1910 2004 8.02 2.84 16.26 902 ptn
  Sverre Nygard AV de Sprinter 2004 7.77 2.78 10.13 827 ptn
  Johan Bouma AV Flevo Delta 2004 7.71 2.64 10.38 815 ptn
  Thijmen Teseling AV Flevo Delta 2004 7.76 2.60 10.19 794 ptn
  Maarten Sijbrandy AV Flevo Delta 2004 7.65 2.29 9.42 737 ptn
  Lude Loman Cialfo 2004 8.62 2.40 16.42 723 ptn
  Jens Aarts AV PEC 1910 2004 8.54 2.56 11.55 684 ptn
  Ludo Stok AV Salland 2004 8.82 2.32 8.66 539 ptn
  Pim Harleman AV Flevo Delta 2004 9.93 1.92 9.11 331 ptn
  Joris Veltmaat AV Salland 2004 11.82 1.95 6.97 195 ptn
  Fabian Huisken AV Salland 2004 DNS     0 ptn
1000m 17 deelnemer(s)
1 45 Emmerik, Jim van 01-05-2004 Cialfo 3.52.75 min ptn  
2 44 Emmerik, Sam van 01-05-2004 Cialfo 3.56.38 min ptn  
3 86 Wiegman, Yorik 10-05-2004 AV PEC 1910 4.05.33 min ptn  
4 101 Sijbrandy, Maarten 09-09-2004 AV Flevo Delta 4.09.35 min ptn  
5 139 Nygard, Sverre 04-08-2004 AV de Sprinter 4.11.94 min ptn  
6 87 Aarts, Jens 07-11-2004 AV PEC 1910 4.13.01 min ptn  
7 105 Heida, Stijn 28-04-2004 AV Flevo Delta 4.15.47 min ptn  
8 84 Reining, Thomas 03-03-2004 AV PEC 1910 4.15.95 min ptn  
9 102 Bouma, Johan 31-01-2004 AV Flevo Delta 4.19.56 min ptn  
10 103 Teseling, Thijmen 16-09-2004 AV Flevo Delta 4.20.06 min ptn  
11 85 Leusenkamp, Isaac 29-04-2004 AV PEC 1910 4.29.55 min ptn  
12 47 Overeem, Diederik 01-01-2004 Cialfo 4.43.63 min ptn  
13 46 Loman, Lude 25-03-2004 Cialfo 4.50.60 min ptn  
14 34 Veltmaat, Joris 03-10-2004 AV Salland 5.11.08 min ptn  
15 33 Stok, Ludo 03-02-2004 AV Salland 5.17.41 min ptn  
16 104 Harleman, Pim 29-09-2004 AV Flevo Delta 5.17.67 min ptn  
  31 Huisken, Fabian 29-01-2004 AV Salland DNS min ptn  

Meisjes pupillen B

pl Naam vereniging geb 40m Verspringen Balwerpen ptn
  Tirzah Willebrandts AV PEC 1910 2004 7.45 2.98 23.84 1141 ptn
  Dorcas Wilbrink AV Flevo Delta 2004 7.59 2.92 21.15 1066 ptn
  Lotma Opara AV PEC 1910 2004 7.04 3.05 11.76 1056 ptn
  Rosalie Binnenpoorte AV Salland 2004 7.28 3.00 12.61 1011 ptn
  Indy Faassen AV Flevo Delta 2004 7.29 2.92 13.06 1001 ptn
  Jayra Bijsterbosch Cialfo 2004 7.54 2.64 12.25 881 ptn
  Liset Ganzevles AV Salland 2004 7.83 2.62 14.72 866 ptn
  Marith Admiraal AV PEC 1910 2004 7.75 2.42 11.38 782 ptn
  Juliette Bouman AV de Sprinter 2004 8.30 2.60 14.22 776 ptn
  Tessa Harbrink AV PEC 1910 2004 8.02 2.57 9.57 730 ptn
  Hannah Meas AV PEC 1910 2004 7.69 2.55 6.91 725 ptn
  Rixt Hofenk AV de Sprinter 2004 8.44 2.51 12.87 713 ptn
  Myrthe Commandeur av Cialfo 2004 8.29 2.43 10.96 685 ptn
  Lisa Zoon AV Flevo Delta 2004 8.24 2.42 10.27 678 ptn
  Rosemarijn Mulder AV de Sprinter 2004 8.27 2.17 10.06 620 ptn
  Michelle Huisman AV Salland 2004 8.72 2.39 11.13 616 ptn
  Nikkie Dollenkamp Cialfo 2004 9.03 2.23 9.70 513 ptn
  Luca van de Schepop Cialfo 2004 DNS     0 ptn
1000m 18 deelnemer(s)
1 80 Willebrandts, Tirzah 22-04-2004 AV PEC 1910 4.04.12 min ptn  
2 81 Opara, Lotma 09-07-2004 AV PEC 1910 4.07.98 min ptn  
3 29 Binnenpoorte, Rosalie 25-09-2004 AV Salland 4.15.62 min ptn  
4 83 Harbrink, Tessa 07-11-2004 AV PEC 1910 4.28.08 min ptn  
5 56 Bijsterbosch, Jayra 30-12-2004 Cialfo 4.29.56 min ptn  
6 98 Wilbrink, Dorcas 30-07-2004 AV Flevo Delta 4.35.65 min ptn  
7 99 Faassen, Indy 25-09-2004 AV Flevo Delta 4.38.65 min ptn  
8 149 Commandeur, Myrthe 01-01-2004 av Cialfo 4.42.88 min ptn  
9 82 Meas, Hannah 25-10-2004 AV PEC 1910 4.43.63 min ptn  
10 32 Huisman, Michelle 27-02-2004 AV Salland 4.45.87 min ptn  
11 100 Zoon, Lisa 14-04-2004 AV Flevo Delta 4.46.32 min ptn  
12 138 Mulder, Rosemarijn 04-10-2004 AV de Sprinter 4.58.74 min ptn  
13 30 Ganzevles, Liset 28-01-2004 AV Salland 5.01.48 min ptn  
14 145 Bouman, Juliette 21-01-2004 AV de Sprinter 5.04.56 min ptn  
15 137 Hofenk, Rixt 28-02-2004 AV de Sprinter 5.06.12 min ptn  
16 57 Dollenkamp, Nikkie 11-09-2004 Cialfo 5.20.74 min ptn  
17 79 Admiraal, Marith 22-03-2004 AV PEC 1910 5.48.83 min ptn  
  58 Schepop, Luca van de 26-12-2004 Cialfo dns min ptn  

Jongens pupillen A(1e jrs)

pl Naam vereniging geb 60m Hoogspringen Kogelstoten ptn
  Brend Baak AV Flevo Delta 2003 11.25 1.25 8.07 1358 ptn
  Jelmer Jonker AV Salland 2003 13.41 1.10 5.68 889 ptn
  Olivier de Weerd AV Flevo Delta 2003 12.64 1.00 5.60 880 ptn
  Kyano Visser AV Flevo Delta 2003 13.11 1.05 5.62 875 ptn
  Age Klopstra AV PEC 1910 2003 13.41 0.90 4.69 676 ptn
  Vince Holterman AV Salland 2003 14.13 0.95 4.93 671 ptn
  Rafi IJssel AV Flevo Delta 2003 14.47 0.95 4.72 631 ptn
  Tom Bloemberg AV Flevo Delta 2003 14.60 0.95 3.92 569 ptn
  Jerique Gerritsen AV PEC 1910 2003 14.66   4.33 294 ptn
  Bram Lokhorst Cialfo 2003 DNS     0 ptn

Jongens pupillen A(2e jrs)

pl Naam vereniging geb 60mH Hoogspringen Kogelstoten ptn
  Gijs de Bruijne AV Flevo Delta 2002 11.37 1.35 7.80 1402 ptn
  Kjell de Groot AV Flevo Delta 2002 11.56 1.25 8.04 1320 ptn
  Mees Kappert AV Salland 2002 11.12 1.15 7.33 1259 ptn
  Jelmer Ham AV Flevo Delta 2002 12.02 1.20 7.16 1184 ptn
  Toby Opara AV PEC 1910 2002 11.87 1.15 5.99 1093 ptn
  Robin van der Stege AV Flevo Delta 2002 12.26 1.00 7.28 1019 ptn
  Jesper Steegenga AV PEC 1910 2002 11.96 1.10 5.38 1008 ptn
  Leon Stok AV Salland 2002 13.46 1.05 6.58 903 ptn
  Thijs Zoon AV Flevo Delta 2002 11.95 1.00 4.38 867 ptn
  Thijmen Striekwold AV Salland 2002 14.04 1.05 4.96 753 ptn
  Dirk van Hout AV de Sprinter 2002 13.91 0.90 5.83 710 ptn
  Twan Koesveld Cialfo 2002 14.04 0.95 5.24 699 ptn
  Tijs Evers AV Salland 2002 14.85 1.00 4.91 677 ptn
  Tim Kramer AV Flevo Delta 2002 16.22 0.90 5.20 624 ptn
  Menzo Boven AV Salland 2002 14.74 0.90 4.07 544 ptn
  Mark Huisken AV Salland 2002 14.04     36 ptn
  Camiel Toonk AV Salland 2003 dns     0 ptn
  Jorrit Elgersma AV PEC 1910 2002 dns     0 ptn
  Sem Land AV Salland 2002 DNS     0 ptn

Meisjes pupillen A(1e jrs)

pl Naam vereniging geb 60mH Verspringen Balwerpen ptn
  Truus Lutolo NDombaxi AV Flevo Delta 2003 12.19 3.39 17.31 876 ptn
  Mette van der Meer AV Flevo Delta 2003 12.13 3.62 13.92 874 ptn
  Marin Reuvers AV PEC 1910 2003 12.60 3.21 19.95 838 ptn
  Sofie Kruise AV PEC 1910 2003 12.40 3.17 17.95 821 ptn
  Adjoa Eiffirim AV PEC 1910 2003 12.25 3.13 17.09 815 ptn
  Iris Bredewolt Cialfo 2003 13.24 2.97 10.92 584 ptn
  Valerie Vredenburg AV PEC 1910 2003 14.30 2.76 16.45 551 ptn
  Nicolien Veerman AV PEC 1910 2003 13.61 3.00 10.10 542 ptn
  Emma Keetman AV de Sprinter 2003 14.46 3.01 13.12 534 ptn
  Janouk Kroes Cialfo 2003 15.03 2.69 15.60 508 ptn
  Iris Louws AV Flevo Delta 2003 14.26 2.70 11.60 460 ptn
  Roos Doornbos AV PEC 1910 2003 14.86 2.61 11.88 428 ptn
  Emma de Maaijer AV Flevo Delta 2003 18.38 2.50 11.02 390 ptn
  Celine Wiertsema AV Flevo Delta 2003 14.76 2.53 10.64 389 ptn
  Sanae Khajjouti AV Flevo Delta 2003 15.03 2.16 12.99 358 ptn
1000m 15 deelnemer(s)
1 110 Lutolo NDombaxi, Truus 15-10-2003 AV Flevo Delta 3.56.19 min ptn  
2 55 Bredewolt, Iris 19-11-2003 Cialfo 4.07.07 min ptn  
3 107 Meer, Mette van der 17-09-2003 AV Flevo Delta 4.10.36 min ptn  
4 143 Keetman, Emma 26-01-2003 AV de Sprinter 4.12.96 min ptn  
5 76 Eiffirim, Adjoa 08-09-2003 AV PEC 1910 4.15.50 min ptn  
6 71 Reuvers, Marin 10-01-2003 AV PEC 1910 4.17.00 min ptn  
7 54 Kroes, Janouk 19-06-2003 Cialfo 4.17.43 min ptn  
8 74 Vredenburg, Valerie 16-05-2003 AV PEC 1910 4.30.14 min ptn  
9 73 Kruise, Sofie 14-03-2003 AV PEC 1910 4.30.29 min ptn  
10 108 Wiertsema, Celine 27-08-2003 AV Flevo Delta 4.36.65 min ptn  
11 75 Doornbos, Roos 07-06-2003 AV PEC 1910 4.41.35 min ptn  
12 72 Veerman, Nicolien 01-02-2003 AV PEC 1910 4.50.89 min ptn  
13 106 Maaijer, Emma de 20-06-2003 AV Flevo Delta 4.52.37 min ptn  
14 111 Khajjouti, Sanae 07-12-2003 AV Flevo Delta 4.53.93 min ptn  
15 109 Louws, Iris 01-09-2003 AV Flevo Delta 4.58.97 min ptn  

Meisjes pupillen A(2e jrs)

pl Naam vereniging geb 60mH Verspringen Balwerpen ptn
  Iris Nass AV PEC 1910 2002 11.27 3.72 23.03 1126 ptn
  Desi van Emmerik Cialfo 2002 12.23 3.90 20.52 1021 ptn
  Elin Logtenberg AV PEC 1910 2002 11.76 3.70 18.26 998 ptn
  Minke Nijhuis AV PEC 1910 2002 11.64 3.59 16.68 967 ptn
  Emma van Emmerik Cialfo 2002 12.53 3.42 20.98 901 ptn
  Qwen Fennema AV Flevo Delta 2002 12.03 3.45 16.74 897 ptn
  Eleanor van Hezel AV de Sprinter 2002 12.40 3.41 18.24 873 ptn
  Anne Janiek van Dijk AV de Sprinter 2002 12.70 3.69 15.07 850 ptn
  Hanneke Deurloo AV Flevo Delta 2002 12.63 3.09 20.89 824 ptn
  Iris Gils AV PEC 1910 2002 13.03 3.58 14.93 796 ptn
  Julia Eisen AV PEC 1910 2002 12.91 3.24 13.81 720 ptn
  Daphne Louws AV Flevo Delta 2002 14.13 3.13 19.99 690 ptn
  Marieke Maasland Cialfo 2002 13.24 3.29 12.32 674 ptn
  Lois Kuiper AV de Sprinter 2002 13.96 3.13 17.09 661 ptn
  Anke de Graaf AV de Sprinter 2002 12.99 3.14 10.88 640 ptn
  Julia Leferink AV Salland 2002 14.92 2.95 19.01 611 ptn
  India Denkers AV PEC 1910 2002 15.15 2.77 20.60 598 ptn
  Noa Lamme AV PEC 1910 2002 14.19 2.79 18.14 591 ptn
  Sandra van Lierop AV PEC 1910 2002 12.90 2.81 11.17 588 ptn
  Bodien Scholing AV Salland 2002 14.47 3.09 15.33 586 ptn
  Marit Nygard AV de Sprinter 2002 14.07 2.85 12.77 526 ptn
  Vera Bredewolt Cialfo 2002 14.57 2.84 12.17 480 ptn
  Carmen Harleman AV Flevo Delta 2002 15.72 2.66 14.11 477 ptn
  Marloes van der Haar AV de Sprinter 2002 16.27 2.72 10.68 428 ptn
  Beaudine Ras AV Salland 2002 14.94 2.58 10.55 397 ptn
  Tessa Lenselink AV Salland 2003 DNS dns   0 ptn
1000m 26 deelnemer(s)
1 50 Emmerik, Desi van 15-01-2002 Cialfo 3.35.35 min ptn  
2 65 Nijhuis, Minke 11-11-2002 AV PEC 1910 3.40.82 min ptn  
3 67 Gils, Iris 21-12-2002 AV PEC 1910 3.54.53 min ptn  
4 141 Graaf, Anke de 22-02-2002 AV de Sprinter 3.58.07 min ptn  
5 51 Emmerik, Emma van 15-01-2002 Cialfo 4.04.82 min ptn  
6 146 Haar, Marloes van der 10-12-2002 AV de Sprinter 4.04.98 min ptn  
7 60 Logtenberg, Elin 07-02-2002 AV PEC 1910 4.05.25 min ptn  
8 112 Deurloo, Hanneke 24-12-2002 AV Flevo Delta 4.10.18 min ptn  
9 61 Nass, Iris 14-02-2002 AV PEC 1910 4.10.41 min ptn  
10 63 Eisen, Julia 21-07-2002 AV PEC 1910 4.13.78 min ptn  
11 52 Maasland, Marieke 13-09-2002 Cialfo 4.23.01 min ptn  
12 115 Louws, Daphne 15-01-2002 AV Flevo Delta 4.25.32 min ptn  
13 25 Scholing, Bodien 11-06-2002 AV Salland 4.32.30 min ptn  
14 113 Fennema, Qwen 11-06-2002 AV Flevo Delta 4.33.39 min ptn  
15 148 Kuiper, Lois 08-12-2002 AV de Sprinter 4.33.72 min ptn  
16 24 Ras, Beaudine 18-06-2002 AV Salland 4.35.55 min ptn  
17 62 Lierop, Sandra van 14-06-2002 AV PEC 1910 4.38.00 min ptn  
18 22 Leferink, Julia 30-11-2002 AV Salland 4.41.67 min ptn  
19 64 Denkers, India 16-09-2002 AV PEC 1910 4.45.37 min ptn  
20 140 Dijk, Anne Janiek van 12-10-2002 AV de Sprinter 4.45.70 min ptn  
21 53 Bredewolt, Vera 08-04-2002 Cialfo 4.55.19 min ptn  
22 66 Lamme, Noa 30-11-2002 AV PEC 1910 4.59.80 min ptn  
23 144 Nygard, Marit 04-10-2002 AV de Sprinter 5.34.05 min ptn  
24 147 Hezel, Eleanor van 22-10-2002 AV de Sprinter 7.16.80 min ptn  
  23 Lenselink, Tessa 15-10-2003 AV Salland dns min ptn  
  114 Harleman, Carmen 30-12-2002 AV Flevo Delta dns min ptn