Clubkampioenschappen 2012 dag1

Geschreven door: WOC op Zaterdag 29 September 2012, 6678 keer bekeken

Uitslagen Clubkampioenschap 2012

29-09-2012

Jongens pupillen C

Stnr Naam geb 40m 600m Verspringen Balwerpen ptn
716 Yorik Wiegman 2004 7.85 2.21.99 3.15 16.03 1308 ptn
726 Lasse Oosterhaar 2004 8.34 2.16.81 2.37 13.97 1081 ptn
714 Damian Hendriks 2004 8.09 2.37.84 2.78 11.36 1001 ptn
713 Jens Aarts 2004 8.70 2.30.57 2.78 10.97 948 ptn

Meisjes pupillen C

Stnr Naam geb 40m 600m Verspringen Balwerpen ptn
721 Tirzah Willebrandts 2004 7.91 2.20.45 2.87 22.00 1341 ptn
720 Lotma Opara 2004 7.39 2.28.02 2.98 10.97 1227 ptn
719 Hannah Meas 2004 8.57 2.38.69 2.40 9.67 811 ptn
717 Hilde Althuis 2004 8.25 2.35.51 2.02 9.15 794 ptn
718 Tessa Harbrink 2004 8.91 2.46.08 1.98 7.32 582 ptn
725 Puck Kooistra 2005 9.00 2.59.26 1.92 8.68 517 ptn

Jongens pupillen B

Stnr Naam geb 40m 1000m Verspringen Balwerpen ptn
727 Liam van Heiningen 2003 8.27 4.18.45 2.36 18.41 1131 ptn
763 Sverre Oosterhaar 1995   3.48.06     475 ptn

Meisjes pupillen B

Stnr Naam geb 40m 1000m Verspringen Balwerpen ptn
712 Marin Reuvers 2003 7.21 4.14.59 3.13 12.75 1403 ptn
756 Nicolien Veerman 2003 7.60 4.33.76 3.03 12.49 1225 ptn
711 Sofie Kruise 2003 7.72 4.32.41 2.95 12.74 1197 ptn
755 Valerie Vredenburg 2003 7.96 4.25.96 2.55 11.32 1073 ptn
709 Roos Doornbos 2003 8.01 4.38.49 2.70 10.29 1027 ptn
710 Romy Koerhuis 2003 8.89 5.00.65 2.48 12.74 822 ptn

Jongens pupillen A(1e jrs)

Stnr Naam geb 60m 1000m Verspringen Hoogspringen Kogelstoten ptn
699 Toby Opara 2002 10.43 4.11.66 3.36 1.10 4.93 1918 ptn
698 Jorrit Elgersma 2002 9.77 4.26.73 3.26 0.90 5.66 1837 ptn
900 Jan Jansen 2002 dns dns dns dns dns 0 ptn

Jongens pupillen A(2e jrs)

Stnr Naam geb 60m 1000m Verspringen Hoogspringen Kogelstoten ptn
690 Daan Veenhuizen 2001 9.72 3.36.71 3.60 1.20 7.16 2463 ptn
689 Bas de Jong 2001 9.77 3.52.83 3.57 1.15 6.92 2309 ptn
687 Gilles Aarts 2001 9.94 4.04.39 3.36 1.15 5.49 2097 ptn
691 Bram de Vries 2001 10.45 4.16.84 3.30 1.05 5.58 1887 ptn
645 Bjarne Oosterhaar 2001 10.69 4.15.87 3.13 1.10 4.99 1822 ptn
765 Job de Jager 2001   dns dns   7.01 466 ptn
688 Colin Derksen 2001 dns dns dns DNS dns 0 ptn

Meisjes pupillen A(1e jrs)

Stnr Naam geb 60m 1000m Verspringen Hoogspringen Kogelstoten ptn
704 Iris Nass 2002 9.96 4.02.79 3.56 1.05 5.46 2067 ptn
702 Elin Logtenberg 2002 10.12 4.05.69 3.26 1.15 5.15 2021 ptn
705 Minke Nijhuis 2002 10.38 3.49.80 3.45 1.00 4.14 1918 ptn
701 Iris Gils 2002 10.50 4.02.06 3.11 1.10 4.05 1839 ptn
700 Julia Eisen 2002 11.03 4.24.69 2.83 1.00 3.60 1506 ptn
703 Christel Mellema 2002 11.35 4.21.40 2.56 0.90 3.74 1363 ptn

Meisjes pupillen A(2e jrs)

Stnr Naam geb 60m 1000m Verspringen Hoogspringen Kogelstoten ptn
697 Matilde Valk 2001 9.52 3.52.54 3.80 1.15 5.97 2341 ptn
692 Nienke de Boer 2001 9.89 3.54.25 3.39 1.15 6.67 2232 ptn
694 Lieke Markink 2001 10.10 3.47.34 3.59 1.15 5.56 2208 ptn
693 Rachel de Boer 2001 9.86 4.02.63 3.48 1.05 7.16 2170 ptn
706 Christel van der Ploeg 2002 10.62 4.16.22 3.21 1.10 5.53 1882 ptn
695 Evana Reuvers 2001 10.60 4.17.74 2.72 1.15 5.61 1821 ptn
696 Lieke Schoonhoven 2001 14.51 dns 2.49 0.95 5.81 916 ptn
Jongens junioren D
StnrNaamgeb80mVerspringenSpeerwerpen80mhHoogspringenKogelstoten1000mptn
746Luuk Peters199910.944.2835.461680 ptn
740Simon Groot Wesseldijk200011.623.7621.221239 ptn
670Hugo Huizinga199912.373.5029.351221 ptn
749Niels Wiegman199911.763.7521.171215 ptn
741Julian Vos200012.193.7124.401206 ptn
685Merijn Logtenberg199912.893.7522.981100 ptn
684Kasper van Lierop199912.943.4920.25992 ptn
739Dennis Bovekerk200012.513.3517.28958 ptn
734Dennis Admiraal199812.683.1216.93884 ptn
747Timon Schraa199913.853.2914.61735 ptn
757David Petri199913.542.4614.63603 ptn
748Thijs Veltman1999dnsdnsdns0 ptn

Meisjes junioren D

Stnr Naam geb 60mh Hoogspringen Speerwerpen Verspringen Kogelstoten 600m ptn
753 Eva Nijenhuis 1999 11.44 1.40 18.04       1259 ptn
759 Hanne Leutholff 2000 10.83 1.40 12.94       1217 ptn
680 Masiami Kabba 1999 13.15 1.45 19.83       1175 ptn
745 Sanne Nieman 2000 12.34 1.25 20.35       1100 ptn
744 Tessa Kamps 2000 13.04 1.15 15.05       856 ptn
743 Nina Jager 2000 12.71 1.15 11.28       795 ptn
754 Shannon Smulders 1999 13.61 1.25 9.41       747 ptn
752 Naomi Satink 1999 13.41 1.05 14.06       732 ptn
679 Marthe van Aalderen 2000 13.40 1.10 10.07       672 ptn
750 Sanne Heidinga 1999 13.86 1.05 12.24       655 ptn
751 Maaike Knopert 1999 14.70 1.10 11.31       611 ptn
671 Nesrin Boukattan 2000 13.47 1.10 dnf       563 ptn
742 Patricia de Groot 2000 15.67 1.00 9.35       426 ptn
669 Malou Eisen 2000 22.27 1.00 8.30       295 ptn

Jongens junioren C

Stnr Naam geb 100m Verspringen Kogelstoten Hoogspringen 100mh Discuswerpen Speerwerpen 1000m ptn
729 Cas Swienink 1998 12.18 5.30 11.10 1.55         2711 ptn
660 Luuk Vs 1997 12.85 5.04 11.16 1.50         2519 ptn
758 Michiel van Veluwen 1997 12.75 5.08 9.01 1.60         2517 ptn
686 Floris Adema 1997 14.18 3.91 6.94 1.35         1773 ptn
728 Jasper Ruitenberg 1998 14.52 3.48 6.78 1.30         1600 ptn
668 Sander Kloosterziel 1998 14.56 3.74 5.29 1.25         1520 ptn
667 Lars van Surksum 1997 15.34 3.87 6.44 1.20         1495 ptn
683 Luuk Tupker 1998 16.69 3.48 4.72 1.30         1250 ptn
speer 0 deelnemer(s)
kogelsl 1 deelnemer(s)
1 660 Vs, Luuk 08-03-1997 AV PEC 1910 49.89 m ptn  
400 meter 1 deelnemer(s)
1 686 Adema, Floris 1997 AV PEC 1910 68.6 sec ptn  

Meisjes junioren C

Stnr Naam geb 80mh Hoogspringen Kogelstoten 150m Verspringen Speerwerpen 600m ptn
738 Eva Peters 1997 13.25 1.60 11.83 21.61       2353 ptn
731 Lena Kater 1998 13.64 1.45 8.56 20.50       2129 ptn
737 Zoe Francken 1997 13.08 1.35 8.09 21.07       2030 ptn
730 Marit Fiechter 1998 14.38 1.30 8.66 21.33       1877 ptn
736 Mylena Floor 1997 14.70 1.35 8.25 22.10       1805 ptn
732 Naomi Kloosterman 1998 15.39 1.25 6.37 21.58       1611 ptn
761 Rachel Hayford 1998 16.50 1.25 7.29 22.42       1522 ptn
733 Loes Overeem 1998 16.46 1.20 7.12 22.69       1459 ptn

Jongens junioren B

Stnr Naam geb 100m Verspringen Kogelstoten Polsstokhoogspringen 110mh Discuswerpen Hoogspringen Speerwerpen 1500m ptn
657 Duco Furda 1996 11.89 5.83 12.24       1.75     2429 ptn
655 David Kater 1995 12.70 5.44 11.83       1.65     2089 ptn
659 Edwin van Veluwen 1995 12.28 5.53 11.17       1.55     2066 ptn
656 Robert Overkempe 1995 13.18 5.14 7.53       1.70     1730 ptn
658 Yannick van der Lucht 1996 12.55 5.23 8.48       1.45     1721 ptn
762 Pim van der Loos 1996 13.10 4.73 8.47       1.65     1681 ptn
665 Rubin Vos 1996 13.58 4.75 8.37       1.50     1486 ptn
715 Colin Dunlop 1996 11.97 4.49 7.87       1.15     1463 ptn
666 Twan Wildeboer 1996 15.66 3.77 5.30       1.30     746 ptn
kogelsl 0 deelnemer(s)
400m 1 deelnemer(s)
1 657 Furda, Duco 07-06-1996 AV PEC 1910 53.89 sec ptn  

Meisjes junioren B

Stnr Naam geb 100mh Hoogspringen Kogelstoten 200m Verspringen Speerwerpen 800m ptn
674 Marit Redeker 1996 16.03 1.60 8.82 26.06       2691 ptn
764 Atke Visser 1995 18.46 1.35 8.20 27.10       2018 ptn
677 Paulien Plat 1996 19.17 1.20 6.91 dns       1016 ptn
discus 0 deelnemer(s)
400m 1 deelnemer(s)
1 677 Plat, Paulien 27-01-1996 AV PEC 1910 64.13 sec ptn  

Jongens junioren A

Stnr Naam geb 100m Verspringen Kogelstoten Hoogspringen 400m 110mh Discuswerpen Polsstokhoogspringen Speerwerpen 1500m ptn
760 Daan Vos 1993 11.85 5.25 7.88 1.50 54.15           2493 ptn
kogelsl 1 deelnemer(s)
1 678 Overbeeke, ruben 1993 Hercules 37.83 m ptn  

Meisjes junioren A

Stnr Naam geb 100mh Hoogspringen Kogelstoten 200m Verspringen Speerwerpen 800m ptn
675 Yvette van der Worp 1993 17.66 1.40 8.53 27.09       2174 ptn
654 Emma Boeve 1994 19.43 1.35 8.10 32.01       1568 ptn
kogelsl 1 deelnemer(s)
1 654 Boeve, Emma 01-09-1994 AV PEC 1910 36.02 m ptn  

Mannen Senioren

Stnr Naam geb 100m Verspringen Kogelstoten Hoogspringen 400m 110mh Discuswerpen Polsstokhoogspringen Speerwerpen 1500m ptn
673 D'Angelo Felida 1992 11.92 5.27                 1102 ptn
1500m 0 deelnemer(s)
kogelsl 0 deelnemer(s)
100m 1 deelnemer(s)
  672 Baar, Laurens 16-09-1992 AV PEC 1910   sec ptn  
ver 1 deelnemer(s)
  672 Baar, Laurens 16-09-1992 AV PEC 1910   m ptn  

Vrouwen Senioren

Stnr Naam geb 100mh Hoogspringen Kogelstoten 200m Verspringen Speerwerpen 800m ptn
682 Lieke Bakker 1988   1.55     5.50     1378 ptn
polshoog 0 deelnemer(s)
speer 2 deelnemer(s)
  663 Remmelts, Liane 05-09-1979 AV PEC 1910   m ptn  
  662 Bijker, Marlijn 12-01-1988 AV PEC 1910   m ptn  
100m 1 deelnemer(s)
1 682 Bakker, Lieke 1988 AV PEC 1910 12.59 sec ptn  
400m 1 deelnemer(s)
  682 Bakker, Lieke 1988 AV PEC 1910 60.41 sec ptn  
kogelsl 1 deelnemer(s)
1 1 Hollander, Femke 1989 AV PEC 1910 48.56 m ptn  

Vrouwen Masters

Stnr Naam geb 100m 800m Verspringen Kogelstoten Discuswerpen ptn

Jongens mini

Stnr Naam geb 40m 600m Verspringen Balwerpen ptn
722 thomas Reining 2005 8.13 2.28.57 2.67 12.25 1051 ptn
723 Silas Valk 2005 7.84 2.37.84 2.64 12.83 1041 ptn

Meisjes mini

Stnr Naam geb 40m 600m Verspringen Balwerpen ptn
724 Zoe ter Burg 2005 9.16 4.15.63 2.00 8.54 426 ptn

Mannen Masters

Stnr Naam geb 100m 800m Verspringen Kogelstoten Discuswerpen ptn
653 hans kappert 1966           0 ptn
speer 1 deelnemer(s)
  664 Koopmans, Frank 06-02-1975 AV PEC 1910   m ptn  
1500m 1 deelnemer(s)
  661 Rekers, Alfred 16-10-1965 AV PEC 1910   min ptn  
kogelsl 1 deelnemer(s)
  664 Koopmans, Frank 06-02-1975 AV PEC 1910   m ptn  
Stnr Naam geb 100m Verspringen Kogelstoten Hoogspringen 400m horden Discuswerpen Polsstokhoogspringen Speerwerpen 1500m ptn
676 Jan Plat 1966 12.37 5.83 7.99 1.40 57.17           3196 ptn