4e pupillen medaillewedstrijd

Geschreven door: woc op Zaterdag 03 September 2011, 6636 keer bekeken

Uitslagen 4e medaillewedstrijd

03-09-2011

NB:  de 40 meter was de 40 meter met lage pupillenhorden.

Jongens pupillen C

pl

Naam vereniging geb 40mH Verspringen Balwerpen ptn
1 Niek ter Haar AV NOP 2003 8.31 2.87 20.25 920 ptn
2 Raphael Hieronymus Isala '96 2003 9.35 2.64 16.86 679 ptn
3 Senna Beuckens AV NOP 2004 9.32 2.50 18.04 673 ptn
4 Sjoerd Kraan AV de Sprinter 2003 9.70 2.35 22.82 664 ptn
5 Bryan Hellendoorn Isala '96 2004 9.75 2.60 17.68 637 ptn
6 Arne Hofstede Isala '96 2003 11.06 2.49 21.14 549 ptn
7 Stan Drijfhout AV NOP 2003 9.27 2.48 9.62 531 ptn
8 Robin Hegeman AV NOP 2004 9.77 2.41 13.52 529 ptn
9 Sverre Oosterhaar AV PEC 1910 2003 10.39 2.39 17.21 519 ptn
10 Vince Holterman AV Salland 2003 10.00 2.22 15.91 506 ptn
11 Thijs Schoonhoven AV PEC 1910 2003 9.65 2.12 12.44 466 ptn
12 Jesse Walter AV Salland 2003 10.33 2.19 14.18 436 ptn
13 Mika van Mierlo Isala '96 2005 10.64 2.36 13.77 434 ptn
14 Ryan Holterman AV Salland 2003 10.29 2.43 10.43 421 ptn
15 Robin Sagel Isala '96 2004 11.55 2.04 15.37 374 ptn
16 Tom ter Haar AV NOP 2004 11.05 2.43 9.89 354 ptn
17 Stephan Zweers Isala '96 2004 12.05 2.02 7.25 215 ptn
18 Joris Veltmaat AV Salland 2004 11.68 1.71 6.17 127 ptn
19 Soufian Tamrouti Isala '96 2004 dns dns dns 0 ptn
20 Elias van der Weerd Isala '96 2003 dns dns dns 0 ptn

Meisjes pupillen C

pl Naam vereniging geb 40mH Verspringen Balwerpen ptn
1 Marin Reuvers AV PEC 1910 2003 8.09 3.11 17.50 964 ptn
2 Maureen Wind Isala '96 2003 8.55 2.97 19.08 887 ptn
3 Demi Roossink AV NOP 2003 8.89 2.55 11.30 628 ptn
4 Sanne Rietman AV NOP 2003 9.10 2.77 10.01 619 ptn
5 Emma van den Berg AV NOP 2004 9.69 2.44 15.85 584 ptn
6 Sofie Kruise AV PEC 1910 2003 9.80 2.51 13.74 550 ptn
7 Nienke Houwer AV NOP 2003 9.36 2.24 12.17 521 ptn
8 Vera Schonewille AV PEC 1910 2003 10.42 2.17 10.82 363 ptn
9 Kyra de Vries Isala '96 2004 10.08 2.18 7.84 339 ptn
10 Maaike Tollenaar AV PEC 1910 2003 9.94 1.99 7.49 308 ptn
11 Vera Ton AV NOP 2006 11.29 2.19 8.55 278 ptn
12 Sanne Cramer Isala '96 2003 dns dns dns 0 ptn

Jongens pupillen B

pl Naam vereniging geb 40mH Hoogspringen Kogelstoten ptn
1 Dano van Mierlo Isala '96 2002 7.55 1.15 6.42 1322 ptn
2 Owen Barink AV Salland 2002 7.64 1.15 6.32 1300 ptn
3 Pieter van Wissen Isala '96 2002 7.70 1.10 5.59 1207 ptn
4 Mees Kappert AV Salland 2002 7.88 1.00 5.21 1075 ptn
5 L.M.B.J. Stok AV Salland 2002 8.87 1.05 5.50 978 ptn
6 Lars Bosman Isala '96 2002 8.98 1.00 5.73 941 ptn
7 Julian ten Hove Isala '96 2002 8.12 0.95 4.35 939 ptn
8 Jorrit Elgersma AV PEC 1910 2002 8.32 0.75 5.35 830 ptn
9 Harm Kleinlugtenbeld AV PEC 1910 2002 9.39 0.95 4.09 739 ptn
10 Dirk van Hout av de Sprinter 2002 9.47 0.90 4.70 737 ptn
11 Pascal Flier Isala '96 2002 9.27 0.90 3.93 705 ptn
12 Tristan van Elburg Isala '96 2002 dns dns dns 0 ptn

Meisjes pupillen B

pl Naam vereniging geb 40mH Hoogspringen Kogelstoten ptn
1 Sophie van den Berg AV NOP 2002 7.75 1.20 5.74 1280 ptn
2 Jonne Siebrand Isala '96 2002 7.86 1.15 6.18 1251 ptn
3 Anouk Schoop AV NOP 2002 7.91 1.05 4.95 1090 ptn
4 Hester Grootenhuijs Isala '96 2002 8.16 1.00 5.03 1016 ptn
5 Iris Nass AV PEC 1910 2002 8.00 0.95 4.60 977 ptn
6 Elin Logtenberg AV PEC 1910 2002 8.14 1.00 4.31 969 ptn
7 Nienke Voesten AV NOP 2002 8.45 1.00 4.57 939 ptn
8 Kirsten Wierda AV NOP 2002 8.49 0.95 4.43 887 ptn
9 Iris Gils AV PEC 1910 2002 8.86 0.95 3.62 772 ptn
10 Liza Ekas AV PEC 1910 2002 8.70 0.70 4.59 684 ptn
11 Julia Leferink av Salland 2002 9.92 0.95 3.65 644 ptn
12 Marloes van der Haar AV de Sprinter 2002 9.07 0.85 3.03 621 ptn
13 Tess Albers Isala '96 2002 10.27 0.85 3.85 548 ptn
14 Isa Buis Isala '96 2002 10.34 0.90 2.99 507 ptn
15 Minke Nijhuis AV PEC 1910 2002 dns dns dns 0 ptn
16 Joyce Lorist Isala '96 2002   dns dns 0 ptn
17 Benthe Meijerink Isala '96 2002 dns dns dns 0 ptn
18 Rizlan Tamrouti Isala '96 2002 dns dns dns 0 ptn
19 Bo Lemstra Isala '96 2002 dns dns dns 0 ptn

Jongens pupillen A(1e jrs)

1000m 20 deelnemer(s)
1 275 Jansen, Julian 27-01-2001 AV NOP 3.34.00 min ptn  
2 272 Beuckens, Owen 04-03-2001 AV NOP 3.35.80 min ptn  
3 285 Veenhuizen, Daan 09-12-2001 AV PEC 1910 3.42.10 min ptn  
4 273 Boersma, Robin 13-09-2001 AV NOP 3.44.30 min ptn  
5 279 Voesten, Jasper 10-03-2001 AV NOP 3.44.50 min ptn  
6 278 Roossink, Tom 04-02-2001 AV NOP 3.48.60 min ptn  
7 387 Hoeve, Aran ten 10-06-2001 AV de Sprinter 3.51.00 min ptn  
8 284 Jager, Job de 15-08-2001 AV PEC 1910 4.01.90 min ptn  
9 222 Jansen, Joris 03-02-2001 Isala '96 4.04.60 min ptn  
10 277 Scholten, Reinier 13-03-2001 AV NOP 4.09.50 min ptn  
11 276 Maanen, Roel van 24-02-2001 AV NOP 4.17.70 min ptn  
12 398 Lier, Aaron 13-06-2001 AV PEC 1910 4.20.10 min ptn  
13 393 Veldboom, Mees 03-10-2001 AV de Sprinter 4.20.50 min ptn  
14 283 Heerdt, Naud ter 20-07-2001 AV PEC 1910 4.22.30 min ptn  
15 274 Huisman, Patrick 28-05-2001 AV NOP 4.38.40 min ptn  
16 389 Schoemaker, Werner 11-07-2001 AV de Sprinter 4.48.40 min ptn  
  244 Veltmaat, Jasper 06-06-2001 AV Salland dns min ptn  
  225 Koopman, Ruben 09-10-2001 Isala '96 dns min ptn  
  224 Prins, Christian 20-12-2001 Isala '96 dns min ptn  
  223 Vries, Michael de 29-09-2001 Isala '96 dns min ptn  
pl Naam vereniging geb 60m Verspringen Balwerpen ptn
1 Julian Jansen AV NOP 2001 9.60 4.29 29.86 1561 ptn
2 Owen Beuckens AV NOP 2001 10.00 3.73 31.76 1406 ptn
3 Tom Roossink AV NOP 2001 9.96 3.56 33.68 1399 ptn
4 Daan Veenhuizen AV PEC 1910 2001 10.10 3.49 26.40 1280 ptn
5 Jasper Voesten AV NOP 2001 10.24 3.69 24.70 1278 ptn
6 Joris Jansen Isala '96 2001 9.92 3.52 22.69 1266 ptn
7 Aaron Lier AV PEC 1910 2001 10.04 3.19 21.43 1165 ptn
8 Reinier Scholten AV NOP 2001 10.32 3.35 20.31 1140 ptn
9 Roel van Maanen AV NOP 2001 10.44 3.38 20.57 1132 ptn
10 Robin Boersma AV NOP 2001 10.46 3.68 12.96 1072 ptn
11 Mees Veldboom AV de Sprinter 2001 10.67 3.20 20.63 1066 ptn
12 Aran ten Hoeve AV de Sprinter 2001 10.76 3.25 19.50 1047 ptn
13 Job de Jager AV PEC 1910 2001 10.70 3.15 18.49 1021 ptn
14 Christian Prins Isala '96 2001 11.79 2.97 21.85 900 ptn
15 Werner Schoemaker AV de Sprinter 2001 11.69 2.85 17.60 827 ptn
16 Patrick Huisman AV NOP 2001 11.39 2.80 15.44 817 ptn
17 Naud ter Heerdt AV PEC 1910 2001 11.85 2.72 16.53 766 ptn
18 Ruben Koopman Isala '96 2001 13.24 2.64 10.30 506 ptn
19 Michael de Vries Isala '96 2001 dns dns dns 0 ptn
20 Jasper Veltmaat AV Salland 2001 dns dns dns 0 ptn

Jongens pupillen A(2e jrs)

1000m 16 deelnemer(s)
1 218 Hellendoorn, Sven 08-09-2000 Isala '96 3.43.00 min ptn  
2 291 Bovekerk, Dennis 24-07-2000 AV PEC 1910 3.52.70 min ptn  
3 296 Vos, Julian 06-08-2000 AV PEC 1910 3.57.50 min ptn  
4 386 Orsel, Joost 15-07-2000 AV de Sprinter 3.58.90 min ptn  
5 293 Groot Wesseldijk, Simon 10-02-2000 AV PEC 1910 4.00.90 min ptn  
6 217 Hollander, Daan 05-08-2000 Isala '96 4.04.30 min ptn  
7 216 Wind, Eric 06-09-2000 Isala '96 4.06.20 min ptn  
8 238 Gurp, Syb van 08-10-2000 AV Salland 4.07.10 min ptn  
9 295 Luiten, Jelko 19-09-2000 AV PEC 1910 4.12.10 min ptn  
10 282 Schrijver, Remco 27-02-2000 AV NOP 4.15.20 min ptn  
11 292 Groot, Coen 11-09-2000 AV PEC 1910 4.20.20 min ptn  
12 215 Sagel, Victor 21-02-2000 Isala '96 4.21.00 min ptn  
13 219 Gulik, Huub van der 17-02-2000 Isala '96 4.24.90 min ptn  
14 294 Heersema, Stephan 17-11-2000 AV PEC 1910 5.22.90 min ptn  
  221 Kist, Dennis 2000 Isala '96 dns min ptn  
  220 Kist, Maurice 2000 Isala '96 dns min ptn  
pl Naam vereniging geb 60m Verspringen Balwerpen ptn
1 Julian Vos AV PEC 1910 2000 10.06 3.70 32.18 1396 ptn
2 Coen Groot AV PEC 1910 2000 9.38 3.95 18.79 1388 ptn
3 Sven Hellendoorn Isala '96 2000 9.77 3.52 28.04 1357 ptn
4 Joost Orsel AV de Sprinter 2000 9.68 3.70 19.15 1292 ptn
5 Simon Groot Wesseldijk AV PEC 1910 2000 9.64 3.43 22.14 1286 ptn
6 Dennis Bovekerk AV PEC 1910 2000 10.12 3.60 20.55 1223 ptn
7 Daan Hollander Isala '96 2000 10.63 3.68 24.51 1219 ptn
8 Huub van der Gulik Isala '96 2000 10.76 3.31 26.43 1151 ptn
9 Jelko Luiten AV PEC 1910 2000 10.74 3.34 23.68 1125 ptn
10 Remco Schrijver AV NOP 2000 10.59 3.22 22.15 1101 ptn
11 Syb van Gurp AV Salland 2000 10.74 3.22 18.26 1026 ptn
12 Eric Wind Isala '96 2000 11.04 3.34 14.29 949 ptn
13 Victor Sagel Isala '96 2000 11.51 3.23 16.13 900 ptn
14 Stephan Heersema AV PEC 1910 2000 11.93 2.64 16.85 746 ptn
15 Dennis Kist Isala '96 2000 dns dns dns 0 ptn
16 Maurice Kist Isala '96 2000 dns dns dns 0 ptn

Meisjes pupillen A(1e jrs)

pl Naam vereniging geb 60m Hoogspringen Kogelstoten ptn
1 Emma Hoving AV NOP 2001 9.75 1.25 5.83 1438 ptn
2 Bente Meijer AV de Sprinter 2001 9.65 1.10 5.87 1348 ptn
3 Lianne Vink Isala '96 2001 10.03 1.10 5.96 1292 ptn
4 Ilse Potman AV de Sprinter 2001 10.07 1.10 5.95 1286 ptn
5 Esmee van de Guchte AV NOP 2001 10.72 1.20 5.24 1221 ptn
6 Aniek Hegeman AV NOP 2001 10.67 1.10 5.84 1194 ptn
7 Lotte van Kammen AV de Sprinter 2001 10.39 1.05 4.94 1136 ptn
8 Lieke Markink AV PEC 1910 2001 10.33 1.05 4.43 1109 ptn
9 Yara Sillé AV PEC 1910 2001 10.50 1.05 4.71 1105 ptn
10 Renate Brands AV NOP 2001 10.77 1.10 4.68 1103 ptn
11 Esmee Marsman AV Salland 2001 11.10 1.10 5.05 1087 ptn
12 Simone Smit av Isala 96 2001 11.23 1.05 5.30 1050 ptn
13 Evana Reuvers AV PEC 1910 2001 10.76 1.00 4.82 1040 ptn
14 Kiki de Vries AV Salland 2001 10.84 0.90 4.69 948 ptn
15 Minke Kodden AV Salland 2001 11.63 1.00 4.10 882 ptn
16 Michelle Klumperman AV de Sprinter 2001 12.22 1.00 4.92 877 ptn
17 Bente Heidinga AV PEC 1910 2001 11.77 0.95 4.26 842 ptn
18 Femke van Buren Isala '96 2001 11.58 0.90 4.33 831 ptn
19 Lieke Schoonhoven AV PEC 1910 2001 12.76 0.95 4.68 771 ptn
20 Marije Salverda Isala '96 2001 dns dns dns 0 ptn
21 Manon Los Isala '96 2001 dns dns dns 0 ptn

Meisjes pupillen A(2e jrs)

pl Naam vereniging geb 60m Hoogspringen Kogelstoten ptn
1 Lynn van Zijl AV Salland 2000 9.25 1.30 8.06 1689 ptn
2 Judith Groen Isala '96 2000 9.78 1.20 6.88 1461 ptn
3 Hanne Leuthoff AV PEC 1910 2000 9.96 1.25 6.75 1461 ptn
4 Anne Roossink Isala '96 2000 9.46 1.15 6.40 1448 ptn
5 Sanne Nieman AV PEC 1910 2000 9.94 1.20 6.18 1393 ptn
6 Mila Koster Isala '96 2000 10.06 1.20 5.70 1345 ptn
7 Marit Houwer AV NOP 2000 9.56 1.20 4.37 1335 ptn
8 Tessa Kamps AV PEC 1910 2000 10.08 1.10 5.50 1256 ptn
9 Joyce Hilbers AV Salland 2000 10.80 1.15 5.19 1170 ptn
10 Anne van Buren Isala '96 2000 11.13 1.05 5.70 1088 ptn
11 Amber Freriks AV Salland 2000 11.24 1.05 5.51 1062 ptn
12 Jorianne Renkema AV NOP 2000 11.52 1.05 5.05 999 ptn
13 Patricia de Groot AV PEC 1910 2000 11.72 1.05 4.97 971 ptn
14 Emanuelle Sjerps AV Salland 2000 11.71 1.00 5.30 957 ptn
15 Annalin Pijl AV de Sprinter 2000 10.78 0.90 3.78 889 ptn
16 Rianne Schonewille AV PEC 1910 2000 11.09 0.75 4.62 801 ptn
17 Ilse Mars AV Salland 2000 11.46 0.90 3.57 787 ptn
18 Jacky Kamphuis AV de Sprinter 2000 dns dns dns 0 ptn

minipupillen

pl Naam vereniging geb 40m Verspringen Balwerpen ptn